1 בספטמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

Forever 21 בקריון ייפתח לקראת 2014


לאחר מהלך אסטרטגי לשינוי תמהיל החנויות במתחם הקריון, הסניף הצפוני של רשת האופנה הבינלאומית צפוי להיפתח לקראת תחילת השנה הבאה
מערכת קריות באינטרנט

הסניף הצפוני של רשת האופנה הבינלאומית, פוראבר 21, צפוי להיפתח במתחם הקריון בקרית ביאליק במהלך החודשים דצמבר 2013-ינואר 2014 – כך מעריכים גורמים בקניון. לאחרונה הועתקו 12 חנויות משטח אחד לשטחים אחרים על מנת לפתח את המתחם המסחרי שישתרע על פני 1,411 מ"ר עבור הרשת הנכנסת. המותג Forever 21 פעיל כיום בארץ עם חנות אחד בלבד הנמצאת בקניון עזריאלי בתל-אביב.

פוראבר 21 הוא מותג אופנה צעיר שנוסד בלוס אנג'לס בשנת 1984 על-ידי דון וון ג'אנג הדרום-קוריאני ובת זוגו. בשנים האחרונות המותג זוכה להצלחה ולהתפתחות מואצת, והוא פעיל היום עם מאות חנויות ברחבי ארה"ב, קנדה, סינגפור, אינדונזיה, ירדן, כווית ועוד.

דודו שגיא, מנכ"ל הקריון, לפני מספר חודשים בהודעה שנמסרה לתקשורת: "כקניון המוביל בצפון, אנו פועלים להביא את הרשתות והמותגים הבולטים והמעניינים ביותר ללקוחותינו, אשר יודעים שניתן למצוא בקריון את התמהיל הטוב ביותר. אנו נמשיך לפעול לטובת צרכי הקהל ולהביא את הבשורות והמותגים הישראליים והבינלאומיים המובילים".

המותג ידוע בתחלופה גבוהה במיוחד של הפריטים ובמגוון רחב מאוד. קהל הלקוחות העיקרי של המותג הוא נשים צעירות ועיקר כוחו הוא ברמת המחירים הנמוכה. לחברה העולמית מספר פורמטים שבהם היא פועלת, כאשר העיקרי שבהם הוא FOREVER 21. מחזור מכירות החברה עומד על כ-2 מיליארד דולר בשנה.

אוטוטו בקריון. Forever 21

אוטוטו בקריון. Forever 21

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל