1 בספטמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

אופטיקה כהן מעניקה משקפי ראייה ובדיקה חינם לחיילי קרית אתא


"אמא, אבא אתם רואים טוב" – זו הסיסמה שליוותה את רשת אופטיקה כהן אשר ביצעה פעילות למען הקהילה בקרית אתא ותרמה במהלך החופש ועם תחילת הלימודים מאות זוגות משקפי ראייה וביצעה בדיקות ראייה חינם לילדים בעיר * בימים אלה יוצאים בסניף בפעילות נוספת והפעם למען חיילים ובנות השירות הלאומי בעיר
מערכת קריות באינטרנט

למען החיילים. יגאל כהן, מבעלי רשת אופטיקה כהן

בשירות החיילים. יגאל כהן, מבעלי רשת אופטיקה כהן

מציגים חוגר – מקבלים משקפי ראייה במתנה: אופטיקה כהן תרמה במהלך חופשת הקיץ ועם תחילת הלימודים מאות משקפי ראייה לילדים וכעת דואגת לראייתם של חיילי העיר. כל חייל/ת שיגיעו החל מהשבוע ועד ל-13.9 לסניף קרית אתא של אופטיקה כהן (בהצגת תעודת חוגר) יקבלו בדיקת ראייה, מסגרת ועדשות בחינם. כמו כן, יעניקו בסניף לכל בן משפחה מקרבה ראשונה שיתלווה לחייל, 50% הנחה על כל מגוון משקפי הראייה של החנות.

יגאל כהן, מבעלי רשת אופטיקה כהן: "אנו רואים ומבינים את ההוצאות הכלכליות היום יומי והרשת תמיד עם הפנים לקהילה ועובדת בשיתוף פעולה עם מוסדות וגורמי רווחה בכל אזור הצפון ותורמת. הרשת רצתה לעשות משהו טוב ולעזור לקהילה עד כמה שאפשר, ישנם חיילים שאינם יכולים לרכוש לעצמם משקפי ראייה מה שפוגע בבריאותם וכמובן שמסכן אותם בשעת קרב – וזה המעט שאני יכול לעשות עבור אלה ששומרים עלי".

"אופטיקה כהן" משווקת בסניפיה משקפי ראייה, עדשות מגע ועדשות מולטי-פוקל, תמיסות וחומרים לעדשות כמו גם משקפי שמש של המעצבים המובילים בעולם. הרשת מתמחה בהתאמת משקפי מולטיפוקל, כל סוגי עדשות המגע, ובמגוון ענק של מסגרות מיוחדות לילדים. לרשת סניפים בקרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק, זכרון יעקב, עכו, נהריה, מעלות וצפת.

המבצע בכפוף לתקנון ויש לקבוע תור טלפוני: 04-8747604

חיילי מילואים (צילום ארכיון)

משקפי ראייה ובדיקה חינם בהצגת חוגר (צילום ארכיון: למצולמים אין קשר לכתבה)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל