1 בספטמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

זכאות לבגרות: קרית ים במקום הראשון, ביאליק בתחתית


משרד החינוך פרסם את נתוני שיעור הזכאות לתעודת בגרות בשנת הלימודים תשע"ב: קרית ים במקום הראשון עם 68.74% זכאות, לאחר מכן לפי סדר יורד: קרית אתא, קרית מוצקין וקרית ביאליק סוגרת את הרשימה
מאת: בן רומן

"מדובר בערימת שקרים". שמואל סיסו

"עשינו את הבלתי אפשרי". שמואל סיסו

משרד החינוך פרסם הערב (יום א') את שיעור הזכאות לבגרות לפי מקום מגורים לשנת תשע"ב. מהנתונים עולה כי בראש ערי הקריות ניצבת קרית ים עם 68.74% זכאים לבגרות. עבור קרית ים מדובר בהישג משמעותי, שכן כל שאר הקריות מדורגות כישובים בעלי חוסן כלכלי בינוני בעוד שקרית ים מדורגת כישוב בעל חוסן כלכלי נמוך.

לאחר מכן ניצבת קרית אתא עם 67.43% זכאים, קרית מוצקין עם 63.73% ובמקום האחרון ניצבת העיר קרית ביאליק עם 59.9% בלבד. אשתקד הובילה קרית ביאליק את טבלת הזכאות לבגרות בקריות.

הקריות חיים ושמואל נכללות כחלק מהעיר חיפה, שלה 71.20% זכאים לבגרות.

ראש עיריית קרית ים, שמואל סיסו, מסר לקריות באינטרנט: "עשינו את הבלתי אפשרי. כשהבטחתי לכולם שבתוך מספר שנים תוביל מערכת החינוך של קרית ים בהישגיה את כל האזור, אמרו לי שאני פנטזיונר, הנתונים שמתפרסמים עכשיו מלמדים שעם עובדות אי אפשר להתווכח וכי אין דבר שהוא בלתי אפשרי".

יחד עם זאת הדגיש סיסו כי ההישג המרשים אינו סיבה לבטלה וכי מעכשיו מוטלת על מערכת החינוך משימה חשובה וקשה של המשך מינוף ההישגים: "שינינו כיוון ומגמה, עכשיו עלינו להמשיך ולטפס למעלה".

> ארנונה בקריות: מוצקין הכי יקרה למגורים – קרית ים לעסקים

אילוסטרציה

אילוסטרציה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל