2 בספטמבר 2013

רוצה לחיות: עזרו להציל את חייו של רועי


פרסום סיפורו של רועי אבוט מקרית ים באתר "קריות באינטרנט" גרם לרבים לפתוח את הלב * מפיק האירועים מתן אבני חבר לאושיית הרשת קובי שטח והשניים גייסו את דוד דאור, אושרי כהן, נמרוד הראל ושורה של אומנים נוספים שיופיעו בערב התרמה מיוחד עבור רועי במועדון הגאלה בקרית חיים * המטרה: לגייס 650 אלף שקלים הנדרשים לכיסוי עלויות הטיפול הרפואי הייחודי בחו"ל, שיציל את חייו

רועי אבוטרועי אבוט בן 33 מקרית ים חלה בגיל 28 במחלה שפגעה בכליותיו ומאז היה במעקב רפואי, בגיל 31 עקב התדרדרות במצבו הוא החל טיפולי דיאליזה 4 פעמים בשבוע 5 שעות כל יום. לאחרונה חלה התדרדרות נוספת במצבו, הוא מאבד תחושה ברגליו ועוד תופעות נוספות פרצו אצלו ועל פי המלצת הרופאים המטפלים בו עליו לעבור במהירות האפשרית ניתוח להשתלת כליה בחו"ל שיציל את חייו. עלות ההשתלה כ- 170,000$ כאשר אין כיסוי מקופת החולים לניתוח זה.

פרסום סיפורו של רועי לפני מספר חודשים באתר "קריות באינטרנט" גרם למפיק האירועים מתן אבני, שהכיר את רועי במועדון לילה בו הועסק רועי כמאבטח, הרים את הכפפה ואירגן ערב התרמה מיוחד במועדון הגאלה בקרית חיים. "גיליתי שרועי, מאבטח אצלנו במועדון הגאלה, בחור צנוע, מתוק, בחור רחב לב, מאלה שאין מישהו שיכול להגיד עליו מילה אחת לא טובה.. נמצא על סף מוות", מספר אבני לקריות באינטרנט, "רועי זקוק בדחיפות להשתלת כלייה ולא יקרסו מערכות גופו. כששמעתי את זה ישר הרמתי אליו טלפון, ומאז הדמעות לא מפסיקות לנזול". הרופאים קבעו כי טיפולי הדיאליזה שהוא עובר 20 שעות בשבוע אינם יעילים יותר ומצבו מתדרדר. מצבו מחייב השתלה דחופה בחו”ל.

לאחר חודשיים אינטנסיביים הצליח כאמור אבני לגייס שורה של אומנים למופע התרמה מיוחד עבור רועי: הסטנדאפיסט יונתן ברק, אמן החושים נמרוד הראל, דאב אל אפ או, סטנד סטיל, קאשי, לוס כפרוס, אושרי כהן, מאיה הרמן ודוד דאור. אושיית הרשת ומפיק המסיבות, קובי שטח, ינחה את הערב.

"אני לא יכול לשאת את המחשבה אפילו של לאבד את רועי ורוצה להדגיש שכל עובדי האירוע יעבדו בחינם וכל ההכנסות קודש למאבק במחלתו", מסכם אבני.

> פרטים נוספים בדף האירוע בפייסבוק

כמו כן ניתן לתרום לרועי בקרן מיוחדת שהוקמה לצורך כך בארגון "חברים לרפואה". באמצעות העברה לחשבון בנק: ע"ש "חברים לרפואה" עבור רועי אבוט, בבנק פועלים סניף 681 דיזנגוף, מס חשבון 554975; באמצעות המחאה:  שליחת צ'ק ע"ש "חברים עבור רועי אבוט" לכתובת משרדי "חברים לרפואה"  ת.ד. 6782 רמת-גן; או באמצעות כרטיס אשראי בטלפון: 03-5777666.

מופע התרמה להצלת חייו של רועי אבוט. מועדון הגאלה קרית חיים. יום שני, 16.9.2013. לפרטים נוספים: 050-9988110.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל