11 בספטמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

התנועה הירוקה וצעירים למען ביאליק יתמודדו ברשימה אחת


לראשונה מאז הקמתה: התנועה הירוקה חוברת לרשימת 'צעירים למען ביאליק' ותתמודד בבחירות המוניציפליות בעיר

שני אוצ'וקובסקי

שני אוצ'וקובסקי

חיזוק ירוק: שני אוצ'קובסקי המתמודד לראשות העיר מטעם צעירים למען ביאליק הודיע על חבירה של התנועה הירוקה לשורותיה של רשימת הצעירים. בהודעה מטעם הרשימה נמסר כי בכך נמשך המהלך שבו תינתן תשומת לב מלאה גם לנושא איכות הסביבה בקרית ביאליק לצד נושאים כמו חינוך, קידום צעירים, שיפור מצב הדיור ועוד.

מפלגת התנועה הירוקה הינה מפלגה סביבתית, חברתית המתמקדת בנושאי איכות הסביבה, חינוך וחברה. התנועה הירוקה הוקמה ב 2008 על ידי פעילי שטח בתחום החברה והסביבה, וחברים בה מייסדי ארגונים, חברי מועצות ערים ואנשי הגות ואקדמיה ממגוון קבוצות החברה בישראל. התנועה דוגלת בהצבת השקפת עולם סביבתית-חברתית במוקד תהליכי קבלת ההחלטות של מדינת ישראל. התנועה הירוקה רצה עם הקמתה עם מפלגת מימד ובבחירות האחרונות חברה לרשימתה של ציפי לבני.

לראשונה מאז הקמתה מתמודדת התנועה הירוקה על מקום בבחירות המוניציפליות בקריות. וקרית ביאליק היא כאמור הקריה הראשונה בה בחרו חברי התנועה הירוקה להתמודד.

רשימת צעירים למען ביאליק שוקדת כבר מהיום על הוספת פרק למצע שיעסוק באיכות הסביבה, ומשלבת בין שורותיה את אורלי בן אריה כנציגה מטעם התנועה הירוקה שהינה גם תושבת העיר.

לדברי, אורלי בן אריה, בת 36, בעלת תואר שני בלימודי איכות סביבה ומשאבי טבע בחקלאות, מתמחה בתכנון ומדיניות הסביבה: "קרית ביאליק מצטרפת לערים נוספות במפרץ חיפה, במאבק למען עתיד טוב, נקי ובריא יותר לתושבים ובהתמודדות מול האיומים הסביבתיים והחברתיים הפוגעים באיזור. צעירים למען ביאליק והתועה הירוקה יפעלו יחד לפיתוח בר – קיימא של הקריה, אשר יבטיח את איכות החיים לשנים רבות בעתיד; וקוראים לצעירים ולצעירות, פעילים ופעילות, ולכל מי שעתיד העיר חשוב לה ולו, להצטרף, לתמוך ולסייע. שנה טובה."

לדברי שני אוצ'קובסקי: "החבירה של התנועה הירוקה לרשימת צעירים למען ביאליק אינה מקרית, זוהי הצהרת כוונות אמיתית שתחילתה הייתה פרשת הקרינה ועמודי החשמל בטיילת החדשה שנבנתה בקרית ביאליק. צעירים למען ביאליק ברשותי תתן את הדעת גם על נושאים הקשורים באיכות הסביבה ובריאות הציבור. והריצה המשותפת הינה עדות חיה לכוונותינו ולכך שלא נשקוט על השמרים ונלחם למען עיר נקייה ובריאה לכלל תושביה."

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל