17 בספטמבר 2013

היה נכון: הכירו את הערכה לשעת חירום


כשעוזי מצרי מקרית מוצקין ראה תשדירים בלתי פוסקים של פיקוד העורף שהכינו את תושבי ישראל למצב של מלחמה או רעידות אדמה, נולד אצלו הרעיון להמציא "ערכת חירום" שצריכה להיות בכל בית ומשרד * מצרי: "הערכה הורכבה על פי המלצות שגיבש פיקוד העורף. כמעט שאין פה רווח כלכלי והרווח שלנו הוא הכנסת הרעיון לתודעה"
מערכת קריות באינטרנט

צפה בתשדירי פיקוד העורף והרים את הכפפה. עוזי מצרי

צפה בתשדירי פיקוד העורף והרים את הכפפה. עוזי מצרי

החיים מלאי הפתעות. לכו תדעו אם מחר בבוקר תתעוררו כשהבית בוער, האדמה רועדת או כשטיל סורי נחת אצלכם בגינה. עבור מצבי חירום כאלה ואחרים המציא עוזי מצרי, נשוי +2 מקרית מוצקין, את ערכת החירום "METODO".

"במציאות שבה אנו חיים מחובתנו לדאוג למינימום הנדרש כדי להגן על עצמנו ועל היקרים לנו", מספר היזם עוזי מצרי, "המוצר נולד לאחר תקופה ארוכה שבה הופיעו פרסומות בכלי התקשורת שביקשו להכין את התושבים למצב מלחמה או רעידת אדמה וכן נערכו תרגילים רבים. הערכה הורכבה לאחר מחשבה רבה ועל פי המלצות שגיבש פיקוד העורף".

ערכת החירום מיועדת למשפחה של עד 5 נפשות וכוללת 32 פריטים חיוניים ארוזים בתוך תיק שנבנה בקפידה, בעל נפח קטן שאינו גוזל מקום אחסון בבית.

"מחיר הערכה שווה לכל נפש מתוך אידיאולוגיה ואמונה מלאה בצורך שלה לחיינו ולא רק למטרות רווח. מבחינתנו עצם הכנסת הרעיון לתודעה זה הרווח שלנו", מסביר מצרי, "כמובן שאני מקווה ומאחל לכולנו שלעולם לא נצטרך להשתמש בערכה".

מצרי יזם מגוון שיתופי פעולה עם ועדי עובדים וחברות רבות – בינהם שגיא ביטוחים, מועדון צרכנות רפא"ל, אלישע מוצרי רפואה ועוד.

מה מכילה הערכה?

הערכה מכילה 32 פריטים לפי הפרוט הבא. תיק תכולה כולל משטח תחתון מפלסטיק; ערכת עזרה ראשונה במזוודת פלסטיק; פנס יד איכותי של חברת GP; טרנזיסטור כולל רמקול ואנטנה – מיועד לתת מענה במקרה של נפילת הקווים הסלולארים; ניילון פוליאטילן (לא ממוחזר!) 100 מיקרון באורך 10 מ"ר; סודה לשתייה + סמרטוט ריצפה; 2 יחידות של סרט הדבקה רחב; 10 יח' של מסיכות אבק; 8 יח' של סוללות 1.5v AA של חברת GP; 5 יח' של סטיקלייט; דף הנחיות למקרה של נפילת טילים או רעידת אדמה; דף הנחיות של מזון וביגוד מינימאלי מומלץ בצמוד לערכה.

למי מיועדת הערכה?

ערכה זו מיועדת לכל בית בישראל, מטרת הערכה היא לתת מענה ראשוני ומהיר במקרה של נפילת טילים או רעידת אדמה. הערכה מיועדת למשפחה בעלת 5 נפשות.

כמה היא עולה?

הערכה עולה 440 ש"ח בלבד. המחיר כולל מע"מ ומשלוח עד הבית. המחיר הזול ביותר לפי אתר ההשוואות זאפ. לפרטים נוספים בקרו באתר הבית: www.metodo.co.il

חובה בכל בית. ערכת החירום

חובה בכל בית. ערכת החירום

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל