1 באוקטובר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

קרית ים: החלה הקמת פארק שעשושים ומים "אגדות-ים"


החלו עבודות הכשרת הקרקע של פארק שעשועים משולב במתקני מים ואמפי תאטרון * צפי הקמת המיזם: בין שנה לשנתיים * ראש עיריית קרית ים, שמואל סיסו: "הפארק יספק אופק כלכלי לעיר"
מאת: בן רומן

עיריית קרית ים בשיתוף מפעל הפיס החלה השבוע בפעולות הכשרת הקרקע להקמת פארק "אגדות-ים"  סמוך חופי העיר.  על פי התכנון, בתוך שנה עד שנתיים, יוקם בעיר פארק שעשועים משולב במתקני מים, מרכז אירועים​,​ אמפי ​תאטרון​ ואטרקציות שונות וייחודיות. בין השאר יופעלו במקום מתקנים דיגיטליים יחידים מסוגם בארץ ומופעי לייזר אשר כולם יהיו סביב אגדות ים וסיפורי ילדים​,​ שייט בסירות בתוך מנהרות מלאכותיות​ ועוד.​

לפני שבועות אחדים אושרה תוכנית המסגרת של הפארק בועדה המקומית לתכנון ובניה ועוד קודם לכן אושר התקציב הראשון של מפעל הפיס לטובת המיזם בסך 4 מיליון שקל.

פארק לכל המשפחה. הדמיה: עיריית קרית ים

פארק לכל המשפחה. הדמיה: עיריית קרית ים

מעיריית קרית ים נמסר כי על פי התוכנית יהיה הפארק מיזם ראשון בשורה של אטרקציות לאורך רצועת החוף של העיר וזאת כחלק מחזונו של ראש העיר שמואל סיסו לפתח את נושא תיירות החוף והספורט הימי לאורך רצועת החוף של העיר. חזון זה נגזר גם מתוכנית האב העירונית אשר הושלמה בשנה האחרונה ואשר אף היא רואה את רצועת החוף כמנוף המרכזי לפיתוח וביסוס מעמדה הכלכלי של העיר.

קראו גם | ראש עיריית חיפה: "נפנה את פארק המים 'חוף כאן' ונתחבר לטיילת קרית ים"

ראש העיר שמואל סיסו הביע את ביטחונו כי השלמה הפרויקט יהיה חיזוק משמעותי למעמדה הכלכלי של קרית ים כולה ויתרום רבות לקידום העסקים בכל רחבי העיר​ וביסוס העיר כבירת החוף של הקריות​. לדבריו מיזם פארק אגדות ים ביחד עם מיזמים נוספים הנמצאים בשלבי תכנון שונים עתידים לספק לעיר את נקודת הזינוק והמנוף שיבטיחו לעיר אופק כלכלי.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל