11 באוקטובר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

המשטרה עצרה את מקבצת הנדבות ג'ולייט


"אין לי מקור פרנסה אחר". ג'ולייט על הכיסא בצומת באצטדיון בקרית חיים (צילום ארכיון: אבי בן-זקן)

"אין לי מקור פרנסה אחר". ג'ולייט על הכיסא בצומת האצטדיון בקרית חיים (צילום ארכיון: אבי בן-זקן)

מקבצת הנדבות הקשישה שפוקדת את צומת האיצטדיון בקרית חיים זה שנים רבות, נעצרה על ידי משטרת זבולון בחשד להפרעה לתנועה במסלול המטרונית * המשטרה ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרה בשלושה ימים אך השופט חשב אחרת: "אינני סבור כי הליך המעצר הוא ההליך הראוי" * ג'ולייט: "זאת פרנסתי היחידה. אחרי 12 שנה נזכרו לעצור אותי?"
מאת: ארז המפיקי

המשטרה נגד הקבצנית: ג'ולייט מקבצת נדבות בת 72 פוקדת כבר שנים ארוכות מדי יום את צומת איצטדיון קרית חיים ומוכרת לתושבים רבים באזור שאף הפכו אותה למעין 'סלב מקומי'. במשך שעות ארוכות היא מחכה שהתנועה תיעצר ומבקשת מהנהגים כמה שקלים.

בשבוע שעבר עצרו שוטרי תחנת זבולון את ג'ולייט בעת שהיא עוברת בין נהגים בצומת. לאחר שנעצרה ביקשה המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרה בשלושה ימים נוספים.

בדיון בבית המשפט טענה המשטרה כי ג'ולייט יושבת מידי יום על כיסא שנמצא על מסלול המטרונית, חוסמת את התנועה ומסכנת את עצמה והסובבים. ג'ולייט טענה בבית המשפט כי זאת פרנסתה היחידה כבר 12 שנים: "לא גנבתי ואין לי משהו אחר לעשות כדי להתפרנס. אין לי בעל ולא ילדים, אני אמות בצומת הזה".

שופט בית משפט השלום בקריות שחרר את ג'ולייט מהמעצר אך הוציא לה צו הרחקה לשלושה ימים מהצומת. כמו כן העביר השופט ביקורת על המשטרה: "גורמי רווחה צריכים לסייע לחשודה. אינני סבור כי הליך המעצר הוא ההליך הראוי במקרה זה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל