13 באוקטובר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"מבצע לערבים בלבד ב-Keds קריון"


שגיא יעקובוביץ' ואשתו ביקשו לרכוש פריטים בחנות Keds בקריון בקרית ביאליק על פי תנאי מבצע ששמעו בכריזה אך נדהמו כאשר המוכרת הודיעה להם: "המבצע לציבור הערבי בלבד" * הרשת בתגובה: "הרשת יצאה במבצע המיועד ללקוחות VIP של החברה. לקוחות VIP מונים מספר מצומצם של לקוחות מתוך חברי המועדון, אליהם נשלחה הודעה פרטית על הזכאות שלהם לגבי המבצע. הרשת מגנה כל התנהגות ו/או התבטאות על בסיס לאומני"
יבגני זרובינסקי

מבצע לערבים בלבד? חנות קדס בייבי

מבצע לערבים בלבד? חנות קדס בייבי

שגיא יעקובוביץ' מקרית חיים הגיע עם אשתו לחנות Keds Baby בקריון בקרית ביאליק ושם שמעו את הכרזת המוכרת על מבצע 3+1. הזוג יעקובוביץ' החליט לנצל את המבצע והחל לאסוף 4 פריטים לילדם אך השניים נדהמו כשהגיעו לקופה: "הגענו עם הפריטים כדי לשלם ולפתע הודיעה המוכרת לאשתי כי היא לא יכולה להנות מהמבצע המדובר כי הוא מיועד למגזר הערבי בלבד".

"זה היה פשוט שוק בשבילנו, אפליה כנגד יהודים בקרית ביאליק", אומר בזעם שגיא יעקובוביץ' ל'קריות באינטרנט', "אין לי שום בעיה עם בני המגזר הערבי, נהפוך הוא, בעד דו קיום וגם אחרי ארוע גזעני כמו היום, עדיין ויותר בעד דו קיום אך חשוב לי שידעו שחנות קטנה ומרגיזה בקריון נוהגת בגזענות ומוסיפה זרדים למדורה. אנחנו את הקנייה השארנו שם. מזכיר לי תקופות חשוכות בהיסטוריה".

"מבצע המיועד ללקוחות VIP של החברה, המונים מספר מצומצם של לקוחות מתוך חברי המועדון"

מרשת "קדס קידס" נמסר בתגובה: "הנהלת קדס קידס מתנצלת על אי ההבנה בסניפינו שממוקם בקריון. כהבהרה אנו רוצים לציין כי הרשת יצאה במבצע של פריט חמישי במתנה המיועד ללקוחות VIP של החברה. לקוחות VIP מונים מספר מצומצם של לקוחות מתוך חברי המועדון, אליהם נשלחה הודעה פרטית על הזכאות שלהם לגבי המבצע. בנוסף המבצע ניתן גם ללקוחות מצטרפים ולקוחות אשר חידשו את מנוי חבר המועדון שלהם במעמד הקנייה. חשוב להדגיש כי, ההחלטה על זכאות המבצע לא ניתנה על בסיס העדפה כל שהיא, אלא על היקפי קנייה של אותם לקוחות בעבר, שמעניק להם מעמד של לקוחות VIP במועדון. המבצע הוא מבצע שיווקי לגיטימי המתנהל ברוב רשתות המנהלות מועדוני לקוחות. חברת קדס קידס מצרה על אי הבנת פרטי המבצע ע"י צוות המוכרים בסניף, ועל הדברים שנאמרו בשוגג. הנהלת הרשת פנתה באופן אישי ללקוח והתנצלה. הרשת מגנה כל התנהגות ו/או התבטאות על בסיס לאומני".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל