3 בנובמבר 2013

תושב דיווח על מפגע אשפה: "העירייה קברה את הלכלוך בחול"


רמי ווסקובויניק, תושב קרית ים, דיווח לעירייה על מפגע אשפה סמוך לביתו ולטענתו כשהגיעו עובדי העירייה הם חפרו בור וקברו את הלכלוך בחול * בעירייה מכחישים: "התקרית צולמה בידי העירייה. תושבים מנצלים את התקשורת להפצת שקרים" * כתב 'קריות באינטרנט' ביקש מהעירייה לראות את הצילום שלטענתם בוצע על ידם אך נתקל בסירוב * התושב רמי: "תגובת העירייה היא שקר וכזב. מזמין את בכירי העירייה ושלושת העובדים שהיו במקום להגיע לפה, לחפור בקרקע ולגלות יחדיו אם נקבר שם לכלוך או לא"
יבגני זרובינסקי

לרמי ווסקובויניק מקרית ים נמאס מהאשפה שנערמה סמוך לביתו ובשבוע שעבר החליט לדווח לעירייה על המפגע. כשהגיעו עובדי העירייה למקום, נדהם רמי לאחר שלטענתו במקום לפנות את המפגע, טרקטור חפר בור באדמה, זרק לשם את הזוהמה וכיסה הכל בחול. "העירייה מתנהלת כמו בת יענה ובמקום לטפל בבעיות מעדיפה לטמון את ראשה בחול", אמר רמי ל'קריות באינטרנט'.

בעיריית קרית ים מכחישים את הטענות ואומרים בתגובה: "התקרית צולמה בידי העירייה וחבל שתושבים מנצלים את התקשורת להפצת שקרים". למרות שלא ברור מדוע העירייה תיעדה אירוע של פינוי פסולת, כתב 'קריות באינטרנט' ביקש מהעירייה לראות את הסרטון המדובר, אך נתקל בסירוב.

התושב רמי ווסקובויניק זעם כששמע את תגובת העירייה ואמר ל'קריות באינטרנט': "תגובת עיריית קרית ים היא פשוט שקר וכזב. אני מזמין את בכירי העירייה ואת שלושת העובדים שהיו במקום להגיע לפה, לחפור בקרקע וכך נגלה יחדיו אם נקבר שם לכלוך או לא".

קברו את הלכלוך בחול? התקרית כפי שתועדה על ידי התושב רמי

קברו את הלכלוך בחול או לא? התקרית כפי שתועדה על ידי רמי ווסקובויניק

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל