27 בנובמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

שני פארקים ייקראו ע"ש אריק איינשטיין


פארק זבולון בחוף קרית ים יוסב על שמו של אריק איינשטיין אשר הלך לעולמו * גם בקרית מוצקין ייקרא פארק על שם הזמר
מערכת קריות באינטרנט

אריק איינשטיין

אריק איינשטיין

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור החליט להסב את שמו של הפארק העירוני של העיר – פארק זבולון (חוף הלוויתן) על שמו של הזמר אריק אינשטיין אשר הלך השבוע לעולמו. זמן קצר לאחר מכן הודיעה גם עיריית קרית מוצקין כי פארק מרכזי בשכונת המגורים החדשה 'משכנות אמנים' ייקרא על שמו של הזמר האהוב.

אבן צור אמר ל'קריות באינטרנט': "יום עצוב היום הזה, יום של זיכרונות מצד אחד ואהבה גדולה מצד שני לאיש, יוצר ובעיקר אדם שהיה ויישאר פה לעולם בכל מקום ובכל לב. קרית ים מבכה היום ביחד עם כולם את אריק אינשטיין שהיה באמת האריה שביוצרים ובאמנים שלנו ואני באופן אישי מתכוון לעשות דבר מה נוסף ולהביא למועצת העיר הקרובה הצעה להסב את שמו של הפארק העירוני שלנו, פארק זבולון, על שמו של אריק. אני בטוח שמועצת העיר תאשר זאת פה אחד ובדרך זו נבטיח שאריק אינשטיין ימשיך להיות איתנו לעד בכל אירוע עירוני וקהילתי כפי שראוי לו". אבן צור ציין כי אין מתאים מאריק איינשטיין לפאר את שמו של הפארק אשר בו מקיימת העיר את כל אירועי התרבות המרכזיים שלה.

מעיריית קרית מוצקין נמסר: "ילדי העיר ומאות המשפחות הצעירים שיאכלסו את השכונה החדשה ייחשפו לאריק איינשטיין שלהם, המקום בו יבלו וישחקו בשעות אחר הצהריים. דרך המרחב הפיזי המונצח ופעילויות התרבות שהעירייה תיזום ידעו ילדי העיר כי פעם חי בארץ הזו אמן וזמר גדול שעיצב את פס הקול של ישראל".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל