28 בנובמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

אחרי חנוכה: המטרונית תהיה בתשלום


מספר הנוסעים עולה על הציפיות ומתקרב לזה של הרכבת הקלה בירושלים דיילים ידריכו את הנוסעים על אופן השימוש במכונות הכירטוס

המטרונית

מתחילים לגבות תשלום. המטרונית

החל ביום שישי הבא (6.12.13), למחרת ימי החנוכה, הנסיעה במטרונית תהיה בתשלום. מערכת הסעת ההמונים בחיפה ובקריות תצריך מעתה תיקוף מוקדם ברציפים.

ב-news1 דווח כי כדי להקל על ההסתגלות, יוצבו דיילים ברציפים אשר יחלקו חוברות הסברה ויסבירו איך לקנות, להטעין ולתקף את הנסיעה באוטובוסי המטרונית. חוברות הסברה אמורות להישלח גם לכל משקי הבית במטרופולין חיפה.

הפעלת המטרונית נעשית לאחר שהסתיימה תקופת ההרצה ונמצא שכל מכונות הכירטוס עובדות כראוי. יצוין כי מאז החלה לפעול סבלו מתקני המטרונית משורה של נזקי משחיתנות (ונדליזם).

הצפי הראשוני היה כי במטרונית ישתמשו כ-70 אלף נוסעים. אולם השבוע (יום ד', 27.11.13) חצתה המטרונית את רף 100,000 הנוסעים ליום. לשם השוואה, ברכבת הקלה בירושלים, המופעלת בידי חברת סיטיפס, הצליחה בכל שנותיה להגיע עד היום רק ל-133,000 נוסעים ביום. רוב הנוסעים במטרונית מגיעים אליה וממנה לקווי אגד, ועדיין לא ברור האם 10-5 האחוזים שלהם יש חלופת אוטובוס והעדיפו עד היום לנסוע בחינם במטרונית, יעשו עתה את דרכם במטרונית או יוותרו עליה.

אליה וקוץ בה. במחוז חיפה עדיין לא ניתן לעשות שימוש בערך צבור בכרטיס הרב-קו, כפי שקיים למשל בגוש-דן, ונוסעים יכולים רק לעשות שימוש בערך חוזי (כרטיסיות).

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל