1 בדצמבר 2013

אריה אברמוביץ נבחר לנשיא החדש של לשכת סוכני הביטוח בישראל


סוכני ביטוח בחרו ברוב של 44% באריה אברמוביץ לנשיא לשכת סוכני הביטוח ב-4 השנים הקרובות * אברמוביץ (56) אב לארבעה מקרית מוצקין, הינו בעלים ומנכ"ל של סוכנות ביטוח הנושאת את שמו ובעל ותק של 35 שנים בענף
מערכת קריות באינטרנט

אריה אברמוביץ

אריה אברמוביץ

4,200 סוכני ביטוח הכריעו מי יכהן כנשיא לשכת סוכני הביטוח בישראל. הסוכנים בחרו באריה אברמוביץ, תושב קרית מוצקין, לנשיא הלשכה לארבע השנים הבאות.

אברמוביץ אמר לאחר ההכרזה: "אני מודה על התמיכה העצומה שהעניקו לי מאות רבות של תומכים. הבעת האמון הגורפת איננה מובנת מאליה בשבילי. אני מוסר תודה גדולה וחיבוק ענק לכל מי שבחר בי". כמו כן פנה למתמודדים מולו על תפקיד הנשיא: "אני מושיט יד לשטרן ולצרפתי -מהיום אנו שותפים מלאים. אתם אנשים ראויים, ואני מודה לכם על מערכת בחירות הוגנת ודמוקרטית וקורא להם לקחת חלק פעיל בעשייה למען הענף.

אני מתחייב להיות נשיא של כולם ולהביא את השינוי המיוחל לענף בכלל ולסוכני הביטוח בפרט". אברמוביץ הביע את תודתו לנשיא הלשכה היוצא: "אני רוצה למסור את תודתי לנשיא היוצא, אודי כץ, על 6 שנים של שליחות ציבורית. אני מתכוון לעשות עימו חפיפה מסודרת ולהשתמש בידע ובניסיון של כל נשיאי הלשכה לשעבר". ובסיום דבריו אמר: "מערכת הבחירות הוכיחה שלשכת סוכני ביטוח היא חזקה, שורשית ועמוקה בכלכלה בישראל. את העוצמות האלה אני לוקח מכאן לקדנציה ארוכה, מלאת אתגרים ובעזרת השם מלאת הישגים.אני קורא לכל חברי הלשכה להתאחד ולפעול בשיתוף פעולה למען העצמת הלשכה וענף הביטוח. את התודה הגדולה ביותר אני רוצה למסור לאשתי וילדיי על הסבלנות, התמיכה וההבנה". כמו כן, אברמוביץ הכריז כי הוא מושיט את ידו לחברות הביטוח ולמפקחת על הביטוח דורית סלינגר על מנת לפעול בשיתוף פעולה למען הענף וסוכני הביטוח.

בתפקידו האחרון בלשכה שימש אברמוביץ ב-6 השנים האחרונות כיו"ר מחוז חיפה והצפון של הלשכה וחבר הוועד המנהל והמועצה הארצית, וקודם לכן יו"ר ועדת התקנון בלשכה וכן חבר מועצת לשכת הגג של ארגוני העצמאיים בישראל (לה"ב).

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל