4 בדצמבר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מתן גלילוב כלוא בכלא 4 על עריקות מצה"ל שנמשכה שנה וארבעה חודשים


הזמר מקרית ים, מתן גלילוב, "יושב" בימים אלו בכלא צבאי בגין עריקות מצה"ל * במאקו דווח כי הסיבה לעריקות לדבריו היא פרנסת המשפחה שלו, לאחר שאימו נטשה את הבית ואביו, שנכה במאה אחוזים, נשאר עם שלושה ילדים וחובות כבדים

הזמר מתן גלילוב בן ה-20 כלוא בכלא 4, הכלא הצבאי שנמצא בתוך מחנה צריפין שבמרכז הארץ. במאקו דווח כי גלילוב הסגיר את עצמו לשלטונות צה"ל אחרי תקופת עריקות שנמשכה שנה וארבעה חודשים. בשבועיים הקרובים צפוי גלילוב לעמוד בפני בית משפט צבאי, שיגזור את עונשו בגין העריקות.

מתן גלילוב (צילום: מוטי וולמן)

מתן גלילוב (צילום: מוטי וולמן)

העריקות של גלילוב נמשכה רוב זמן השירות שלו עד כה – הוא גוייס לצה"ל לפני שנה ושמונה חודשים, ואחרי ארבעה חודשים בלבד החליט לעזוב את הצבא, כדי לדאוג לפרנסת המשפחה שלו, שהיתה במצב כלכלי קשה. זאת אחרי שאימו עזבה את הבית ונטשה את המשפחה, והשאירה את אביו שהוא נכה במאת האחוזים לטפל ולדאוג למתן ולשתי אחיותיו הקטנות.

מתן גלילוב, לדבריו, דאג לפרנסת המשפחה דרך עבודתו כזמר. כידוע הוא פרץ לתודעת הקהל, במיוחד זה הצעיר, בשנה שעברה, בעיקר דרך אתר יו-טיוב והפייסבוק.

מעיין בן סימון , מנהלו האישי ומנהל יחסי הציבור של מתן גלילוב אמר למאקו: "מאחורי הפרשה הזו עומד סיפור אישי כואב שבקרוב כולם יכירו. למתן יש אבא ושתי אחיות שהוא דואג ומטפל בהם מבחינה נפשית וכלכלית. בניגוד למה שפורסם – מתן לא נעצר ולא נשפט לשישה חודשי מחבוש. הוא כרגע נמצא בתהליכים של שיקום בצבא, אחרי שהסגיר עצמו, על מנת לסיים את כל הסיפור בצורה היפה והנכונה ביותר. מתן הוא כוכב צעיר שיש לו קהל אוהב. הוא עצמו אוהב את הקהל שלו שתומך בו ומפרגן לו. אנחנו מאחלים לקהל המדהים והמפרגן שלנו, חג חנוכה שמח, אוהבים אתכם!".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל