5 בדצמבר 2013

לכלכת? נקנסת – אספת? הרווחת מתנה


עיריית קריית ביאליק יוצאת במבצע למיגור תופעת צואת בעלי חיים משוטטים ברחבי העיר * מבצע האכיפה יתקיים במהלך החודשים הקרובים * בעירייה בוחנים אפשרות לבדיקות DNA של צואת כלבים לצורך הטלת קנסות על בעליהם שלא אספו את הלכלוך
בן רומן

(צילום ארכיון)

(צילום ארכיון)

עיריית קרית ביאליק הכריזה מאבק למיגור תופעת צואת בעלי חיים משוטטים ברחבי העיר. בהתאם להנחיית ראש העיר אלי דוקורסקי מבצע האכיפה יתקיים במהלך החודשים הקרובים והוא יכלול לצד פעולות אכיפה ורישום דו"חות גם פעילות לעידוד תושבים האוספים את צואת כלביהם.

עיריית קרית ביאליק פועלת רבות למען שיפור חזות וניקיון העיר, אולם בשל ריבוי הכלבים המצויים בתחומה נאלצת להתמודד עם כמויות גדולות של צואת כלבים במתגוללת על מדרכות ובגינות הציבוריות. בעירייה המפעילה גם את הקקנוע, אופנוע האוסף את צואת הכלבים, הוחלט לפנות לבעלי הכלבים למיגור תופעת גללי הצואה שלא נאספים ופוגעים באיכות החיים בעיר.

במסגרת הפעילות המיוחדת, שתהפוך לחלק משגרת העבודה בשנת 2014 ובאלו שיבואו בעקבותיה, ראש העיר, אלי דוקורסקי, הנחה את מנהל הפיקוח העירוני, שלום לוינזון, לתגבר את מערך הסיורים בעיר המתבצעים על ידי צוות הפקחים ואף לבצע סיורים סמויים . הסיורים יתבצעו בכל שעות היממה בכל רחבי העיר ובסיורי הלילה יתבצעו סיורים נוספים בשטחי בתי הספר, כל זאת תוך גילוי אפס סובלנות כלפי תושבים וכלביהם העוברים על החוק והטלת קנסות בגובה 730 שקל . במקביל יוענקו קופוני שי לתושב שימצא אוסף את צואת כלבו, קופון מעניק שי צנוע באחת מחנויות בעלי החיים בעיר המשתתפות במבצע. בנוסף, בין כל בעלי הכלבים אשר הוענקו להם קופוני שי תתקיים הגרלה נושאת פרסים אשר יוענקו ע"י ראש העיר בלשכתו.

יודגש כי דוקורסקי הנחה את היועצת המשפטית של העירייה, עו"ד ענת פרץ ומנהל השירות הוטרינרי ד"ר דוד דדיה לבחון הכנסת בדיקות DNA לאיתור כלבים המותירים צואתם ברשות הרבים לצורך הטלת קנסות על בעליהם שלא אספו את הצואה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל