10 בדצמבר 2013

קרית ים: נדחתה הצעה להצבת פרוז'קטורים בחוף הים


מנהלת אגף החינוך בעיריית קרית ים מסיימת את תפקידה ופורשת, אתר האינטרנט העירוני ישודרג ואושרה ההצעה להסב את שמו של פארק זבולון על שמו של אריק איינטשיין
בן אבי

ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור

ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור

מנהלת אגף החינוך של קרית ים, נילי אלדר, מסיימת את תפקידה ופורשת לגמלאות, כך הודיע ראש העיר דוד אבן צור לחברי מועצת העיר, בישיבת המועצה שהתקיימה השבוע. אבן צור הודיע בישיבה כי פנה במכתב למשרד הפנים כדי לאפשר לאלדר להשלים את תפקידה עד סוף שנת הלימודים ורק אחרי כן לפרוש ועתה ממתינים בעירייה להחלטת המשרד בעניינה.

בישיבה אישרה המועצה גם הצעתו של ראש העיר להסב את שמו של הפארק העירוני, פארק זבולון, על שם הזמר והיוצר המנוח אריק אינשטיין שהלך החודש לעולמו "אני בטוח כי לכל אחד מאיתנו יש לפחות זיכרון אישי אחד הקשור לאריק איינשטיין והנצחת שמו בשם הפארק שלנו נוגעת בליבו של כל תושב" אמר ראש העיר.

בישיבה שמעה המועצה את הצעתו לסדר של חבר מועצת העיר שלומי קדוש אשר ביקש לשדרג את אתר האינטרנט העירוני. דובר העירייה, נתי זילברמן, הסביר בישיבה כי אתר העירייה נמצא בעיצומו של שידרוג כללי כיאה לחלון הראווה של העיר. הוא אף ציין כי מזה מספר חודשים מפעילה העירייה אפליקציה המתאימה לטלפונים חכמים ומאפשר תקשורת סלולארית מידית עם העירייה על אגפיה השונים וכן קבלת עדכונים על הנעשה בעיר.

מועצת העיר דחתה הצעה אחרת של חבר המועצה אלי כהן להצבת פרוז'קטורים המאירים את הים לטובת גולשי הגלים בלילות. ראש העיר הסביר כי יש לבדוק את נחיצות העיניין ברמת העלות מול תועלת וכן בהיבט המשפטי מחשש שהגברת התאורה בים עלולה לעודד גולשים להסתכן ולגלוש בחשכה ובשעות שאין בים פיקוח מציל.

בישיבה מסר ראש העיר עוד, כי גם השנה לא תתייקר הארנונה בעיר אלה תעודכן בלבד בגובה המדד כפי שמורה הממשלה לרשויות המקומיות.

חוף קרית ים (צילום: היילו סבהט)

יוסב על שמו של הזמר אריק איינשטיין. פארק זבולון בקרית ים (צילום: היילו סבהט)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל