5 בינואר 2014

650 איש הגיעו לכנס חיפה לתקשורת: עמוס כרמלי זכה בפרס מפעל חיים


העיתונאי החיפאי הותיק, עמוס כרמלי (77), קיבל השבוע פרס מפעל חיים על תרומתו לסיקור חיפה והצפון במשך ארבעה עשורים בערוץ הראשון.

תא עיתונאי חיפה והצפון החליט להעניק לכרמלי את הפרס במסגרת "מחוץ לבועה – כנס חיפה לתקשורת", שיזם תא העיתונאים ושנערך בשבוע שעבר באוניברסיטת חיפה. לכנס הגיעו כ-650 עיתונאים, צלמים ואנשי תקשורת מכל הארץ ובהם: שי גולדן, בועז ביסמוט, גדעון רייכר, דני נישליס, זוהיר בהלול, יבגני זרובינסקי, טלי מץ, אייל ליאון, ניר גושן, אלי לוי ואחרים. רגע השיא באירוע היה הענקת הפרס לכרמלי, שהגיע מלווה באשתו, תמי , בשני ילדיו אלון ורני ובנכדיו.

את הפרס העניקו לכרמלי שלושת הטנורים של הטלוויזיה בישראל: חיים יבין, מוטי קירשבנאום ויעקב אחימאיר. חיים א-דור מרשת ג' הנחה את הטקס המרגש ואפי נצר הפתיע את כרמלי בשיר מיוחד לכבודו. כרמלי שהיה נרגש ומחוייך עלה הבמה ובקיש להודות לכל מי שהגיע לכבד אותו ולהצדיע לו על מפעל חייו.

יו"ר תא עיתונאי חיפה, אלירן טל:" אין ראוי מכרמלי לפרס הזה. האיש שחתום על כמעט 4,000 כתבות וסרטים שעשה לערוץ הראשון לאורך השנים הצליח להטביע את חותמו בתקשורת הארצית ובלט למרות שנשאר כל חייו בתפקיד כתב חיפה והצפון. הוא אות ומופת לעיתונות שהולכת ונלעמת מכאן. מעמיק, סקרן, אנושי."

חיים יבין: "כרמלי ידע כל מה שקורה בחיפה. הוא היה מחובר לשטח, לאנשים וייצג בכבוד את תושבי חיפה והצפון לאורך ארבעה עשורים. כבוד לי להעניק לו את הפרס הזה. פשוט מגיע לו."

מעניקים את הפרס. חיים יבין, עמוס כרמלי, מוטי קירשבנאום ויעקב אחימאיר

מעניקים את הפרס. חיים יבין, עמוס כרמלי, מוטי קירשבנאום ויעקב אחימאיר (צילום: ג'ו לוציאנו)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל