14 בינואר 2014

"אצטדיון סמי עופר ייפתח לאחר המונדיאל"


ראש עיריית חיפה יונה יהב ומנכ"ל החברה הכלכלית דיברו במהלך הסיור לרגל פתיחת סמי עופר. יהב על המו"מ עם הקבוצות: "אם שחר וכץ לא יהיו, תהיה ביונסה"

אצטדיון סמי עופר הולך ונבנה: בהשתתפות עשרות עיתונאים, אורחים, מנכ"ל החברה הכלכלית של חיפה גל פלג וראש עיריית חיפה יונה יהב, נערך היום (שלישי) לדסק הכדורגל של חיפה והצפון סיור באצטדיון סמי עופר החדש בעיר. האצטדיון יכלול 30,874 מקומות ישיבה, ארבעה יציעים מקורים, ארבעה חדרי הלבשה לארבע קבוצות, 36 תאי צפייה פרטיים, 18 מזנונים, עשר מעליות ושני מסכי ענק.

"לגבי משחק הפתיחה אנחנו מנהלים גישושים", אמר ראש עיריית חיפה יונה יהב על פי הדיווח באתר וואלה, "ביקשתי מראש עיריית טורינו להביא לכאן את יובנטוס. ניסינו את ברצלונה, אבל צריך מיליוני דולרים ואין לנו את זה בקופה. ניהלנו משא ומתן לחידוש להקת כוורת או להביא ענק תרבות מחוץ לארץ. יש לנו שני אירועי תרבות קבועים, האופרה תגיע לכאן בקיץ ויהיה גם אירוע ענק של הסתדרות המורים. 30 אלף מורי ישראל ייכנסו לכאן. אירועי ספורט עדיין לא נקבעו. מתי נראה את הפתיחה? האצטדיון יהיה מוכן במרץ או אפריל".

מנכ"ל החברה הכלכלית של חיפה גל פלג: "הבנייה הסתיימה, עד סוף מאי נקבל רישוי. ביוני, בגלל המונדיאל, יש עניין רב סביב ההיכל הזה ולכן ההערכה היא שהוא ייפתח רק אחרי המונדיאל. כנראה שזה יהיה מוכן לעונה הבאה. אז ישחקו שם כדורגל בכל מקרה".

על השאלה מה יקרה אם לא יגיעו להסכמות עם יעקב שחר ויואב כץ לגבי השימוש באצטדיון ענה יהב: "ברגע שלא יהיה שחר וכץ, תהיה ביונסה".

צילום: צבי רוגר

samisami1

samisami5

samisami4

samisami3

samisami2

 

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל