21 בינואר 2014

חשד: מפיקת האירועים אילנית נוי שכרה משפחת פשע לגבות חובות


אילנית נוי, מפיקת אירועים בת 40 מקרית מוצקין, נעצרה היום יחד עם כמה מבני משפחת הפשע קראג'ה * על פי החשד, היא שכרה את העבריינים כדי שיאיימו על לקוחות שלא שילמו לה כסף עבור הופעותיה * בחדשות 10 דווח כי היא אמרה לחוקרים: "הם חייבים לי עשרות אלפי שקלים, הייתי חייבת לעשות את זה כדי לשרוד אך לא ידעתי שזה יעשה בדרך פלילית" * מעצרה הוארך ב-5 ימים

אילנית נוי בהארכת מעצרה, הבוקר (צילום: ערוץ 10)

אילנית נוי בהארכת מעצרה, הבוקר (צילום: ערוץ 10)

אילנית נוי מקרית מוצקין, בעלת חברת "אילנית נוי הפקות יוקרה" המתמחה בין היתר ב"כניסות בר/בת מצווה", נעצרה בחשד כי לאחר שלא קיבלה תשלום ממשפחות וחברות על הופעותיה, שלחה אליהם נציגים ממשפחת קראג'ה לגבות חוב. בחדשות 10 דווח כי היום היא נעצרה ובית המשפט האריך את מעצרה עד יום ראשון. על פי החשד הלקוחות היו חייבים לה עשרות אלפי שקלים בסכום המצטבר.

מפרטי החקירה עולה כי לפני כשבועיים וחצי היא פנתה ללא אחר מחן קראג'ה, שעל פי החשד יחד עם שלושה מחייליו החל לסחוט באיומים את הלקוחות שלא שילמו. חלק מהם החליט לשלם וחלק פנו ליחידה המרכזית של מחוז חוף בפיקודו של נצ"מ אלי אסייג, שמתחילים בחקירה סמויה ומגיעים למשפחת קראג'ה. כולם נעצרים היום, כולל אילנית נוי.

נוי הייתה די בהלם מהמעצר ואומרת לחוקרים: "אני לא האמנתי שזה יגיע למצב הזה. הם חייבים לי הרבה מאד כסף והייתי חייבת לפנות לדרך הזו כדי לשרוד".

"עשו לה בושות". אילנית נוי (צילום: פייסבוק)

"עשו לה בושות". אילנית נוי (צילום: פייסבוק)

עורך דינה: "עשו לה בושות"

עו"ד כרמל מיכאל, המייצג את מפיקת האירועים, אמר כי לא מדובר בהתנהגות של עבריינית השומרת על זכות השתיקה. "היא לא איימה ולא סחטה אף אחד מהמתלוננים וברור מגרסתה שבמצוקתה אותו אדם שהכירה הציע לה לעזור בגביית החובות והיא לא ידעה ולא היה ברצונה לעבור עבירה פלילית נגד האנשים", הסביר מיכאל.

לדבריו, כאשר האנשים שחייבים לה כסף התקשרו אליה "היא היתה בהלם ומיד פנתה לאותו אדם ואמרה לו לא לפנות יותר לאנשים, איזה בושות הוא עשה לה". למרות זאת, השופטת נסרין עדוי החליטה להאריך את מעצרה עד יום ראשון.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל