26 בפברואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

רוצים להשתתף בלהקה הייצוגית של קרית ים? תשלמו


הורים לילדים המעוניינים להתקבל ללהקה הייצוגית של קרית ים נדרשים לשלם 100 שקלים בחודש עבור הפעילות – כך מפרסם "זמן קריות". אם לילד: "למה זה צריך לעלות כסף?". מנכ"ל המתנ"ס העירוני: "זה חוג לכל דבר"

לפני כשבועיים התקיימו בחינות ללהקת הנוער הייצוגית של קרית ים, הפועלת תחת רשת המתנ"סים של העיר. לקראת האודישנים התפרסמו מודעות בדף הפייסבוק של המתנ"ס, עם קריאה לכישרונות בתחום השירה המשחק והריקוד.

העיתונאית אורית פרץ ארי מדוות ב"זמן קריות" כי המודעה נפתחת בקריאה הבאה: "בואו להיות חלק מחיי היצירה והתרבות של הנוער בעיר. ייצוג ברחבי הארץ". עוד מובטח במודעה כי המתאימים יקבלו שיעורי פיתוח קול, ריקוד ומשחק, וכל זאת בעלות של 100 שקלים לחודש.

מדוע להקה ייצוגית לא ממומנת על ידי העירייה, כדי שבאמת יוכלו לפנות אליה כל ילדי העיר? את השאלה הזו בדיוק שואלת שירלי (שם בדוי), תושבת העיר, אמא לשני נערים: "הילד הגדול שלי מאוד רצה לגשת למבחנים. הוא באמת מוכשר בהכל, גם שר גם מנגן והכל. איך אני יכולה להגיד לו שאי אפשר, מכיוון שזה סכום שאני לא יכולה להרשות לעצמי?". עוד אומרת האם הזועמת ל"זמן קריות" כי, "אני לא מבינה למה להקה ייצוגית, שמייצגת את העיר בכל מיני טקסים ואירועים, צריכה לעלות כסף? ניסיתי לפנות בדרך עקיפה אמנם, אבל אמרו לי שזה המצב ויש עלויות לכסות, ושזה עוד זול יחסית".

מנכ"ל המתנ"ס, אפרים בר, מסר בתגובה ל"זמן קריות": "זו אמנם להקה שהופכת ללהקה הייצוגית, ולכן משלמים סכום יחסית נמוך. חוץ מזה – מדובר בחוג לכל דבר. יש כאן עלויות של מדריך, נסיעות והקלטות, ועדיין לא נמצא מממן. אבל למרות כל זה – מי שלא יכול, תמיד יש דרך. אני לא מכיר מישהו עם בעיה שלא הצלחנו לפתור, ואני מציע לאמא הזו שתפנה אלינו וביחד נמצא פיתרון".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל