28 בינואר 2014

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

קרית ים: מנהל המוקד העירוני סיכל ניסיון פריצה לספריה


הודות לתגובה מהירה ועצמאית של מנהל המוקד העירוני של קרית ים, עזרא חפר, סוכל לפני כשבועיים ניסיון פריצה מתוחכם לספרייה העירונית במהלך סוף השבוע * במשטרת זבולון העניקו לו תעודת הוקרה
אבי דוד

פורץ שהגיע ביום שבת לפנות בוקר לספריה העירונית בקרית ים הצליח להתגבר על מנעול הדלת הראשית ואף לנטרל את מערכת האזעקה במקום. הוא החל באיסוף הציוד הרב ויקר הערך שבמקום לתוך רכב שבא עמו וכל זאת באין מפריע ובחסות השבת.

הפורץ הממולח לא ידע כי גם כשמערכת האזעקה מנוטרלת היא משגרת קריאה שקטה למנהל המוקד העירוני של העירייה. מנהל המוקד, עזרא חפר, הגיע למקום בעקבות הקריאה והבחין בפעילות החריגה מיהר להזעיק למקום את המשטרה. אלא שבינתיים הוא גילה כי הפורץ סיים להעמיס את הרכוש הגנוב וכי הוא עומד להסתלק מהמקום.

למרות היותו לבד הוא החליט לגלות תושייה ולא להמתין לסיוע המשטרתי, אלא לנטרל את הפורץ בעצמו. עזרא התנפל על הפורץ והצליח לעכב אותו עד להגעת השוטרים. בעת המעצר, זמן קצר אחרי כן, נתפסו ברשות הפורץ עשרות מחשבים ומסכים שהספיק להוציא מהספרייה ולהעמיס על רכבו.

החשוד במעשה הובא לבית המשפט אשר האריך את מעצרו עד תום ההליכים ואילו מפקד משטרת זבולון, נצ"מ אילן סרדל, החליט להעניק למנהל המוקד האמיץ תעודה הוקרה מיוחדת.

עזרא חפר (באמצע) מקבל תעודת הוקרה במשטרת זבולון

עזרא חפר (באמצע) מקבל תעודת הוקרה במשטרת זבולון

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל