29 בינואר 2014

יחצ"ני מועדון בווטסאפ: "לא לענות לאבוטבולים ושאר בני דודינו. נעשה סלקציה של נאצים"


יחצ"ני מועדון האולטראסאונד בקיבוץ יגור קיבלו הוראות גזעניות לכאורה בקבוצת הווטאסאפ שלהם, שתוכנה נחשף באתר 0404: "אין מצב כזה שאנחנו רושמים ברשימת המוזמנים כל מיני אבוטבולים, חודדות ושאר בני דודינו. מתעלמים מההודעות והטלפונים שלהם … תחשבו אם הייתם רוצים לרקוד ליד אנשים כאלה ואם הייתם נהנים. נעשה סלקציה של נאצים" * ממועדון האולטראסאונד נמסר: "לא יכולים לשלוט על מה שיחצנים אומרים. נטפל בזה בחומרה"

(צילום ארכיון)

"לא לאבוטבולים וחודדות" (צילום אילוסטרציה)

גזענות קשה לכאורה כלפי מזרחים במועדון לילה: תכתובת קבוצת ווטסאפ של יחצ"ני מועדון הלילה "אולטראסאונד" בקיבוץ יגור הגיעה לידי אתר 0404 ובה דברים קשים מאוד על בני עדות המזרח – אותם משווה אחד היח"צנים ל"בני דודים" ודורש מחבריו העוסקים ביחסי ציבור לקראת המסיבה שתערך ביום שישי הקרוב, שלא לרשום אותם ואף פוסק כי "נעשה סלקציה של נאצים".

בקבוצת הוואטסאפ שנקראת "אולטרסאונד יגור החדש" כתב אחד היח"צנים: "לגבי שינוי באיכות הבליינים: אין מצב כזה שאנחנו רושמים כל מיני אבוטבולים, חודדות ושאר בני דודינו.. מתעלמים מההודעות והטלפונים שלהם ואין מצב בעולם שאתם עונים להם "רשמתי"! מתאר לעצמי שגם אתם לא רוצים להיות במסיבות עם הקהל הזה". היח"צן המשיך וכתב: "תעשו לי טובה, מתחנן… לא לשלוח אירועים של ימי הולדת של אנשים שנראים כמו בני דודים אם הם רוצים לבוא לחגוג… תחשבו אם אתם הייתם רוצים לרקוד ליד אנשים כאלה ואם הייתם נהנים".

"סלקציה של נאצים"

היחצ"ן המשיך במילים קשות: "בדרך כלל גם אבוטבוליות באות עם אבוטבולים… תסתכלו על תמונות שלהן בפייסבוק ועם מי הן מסתובבות. יאללה בואו נשנה את יגור לטובה. ההפקה של שישי תיתן לנו פוש עצום אם נביא את הקהל הטוב ונעשה סלקציה של נאצים".

התכתובת של יחצני המועדון בווטסאפ (צילום: 0404)

התכתובת של יחצני המועדון בווטסאפ (צילום: 0404)

ממועדון האולטראסאונד נמסר בתגובה לחדשות 0404: "אתם מוזמנים לבוא אלינו ולראות שהדברים אינם כך ולראות שנכנסים בליינים מכל העדות. אני לא יכול לשלוט על מה שהיח"צנים אומרים. אלה ילדים בני 18". לשאלת 0404 על כך שהמועדון צריך להורות ולהכווין את היח"צנים באשר לפעילותם וההוראות שאולי הם מקבלים, הם ענו: "נטפל בזה בחומרה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל