10 בפברואר 2014

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

המפכ"ל יחנוך תחנת משטרה בקרית ביאליק


ראש עיריית קרית ביאליק נפגש עם מפכ"ל המשטרה וקיבל את הסכמתו לחנוך את תחנת המשטרה העירונית החדשה שתחנך בתחילת החודש הבא * גם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' ישתתף באירוע החניכה
בן רומן

מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו נועד ביום ראשון עם ראשי הרשויות המקומיות שבתחום תחנת משטרת זבולון. המפכ"ל חלק שבחים למפקד התחנה נצ"מ אילן סרדל על השירות לתושב והקטנת הפשיעה ודיווח על קידום יוזמת השיטור העירוני.

במהלך הפגישה, נענה המפכ"ל להזמנתו של ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, להשתתף יחד עם השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', בטקס חנוכת המשטרה העירונית בקריית ביאליק, שתהא התחנה הראשונה במטרופולין חיפה.

התחנה תחנך ב-1.3.14 בשדרות חן בשכונת צור שלום במסגרת חוק השיטור בו נכללה העיר קרית ביאליק. מעיריית קרית ביאליק נמסר כי "מטרתו של חוק השיטור לייעל את יכולת הפיקוח והאכיפה של הרשויות המקומיות בעבירות שבתחום אחריותן ומתוך כך לאפשר מתן סיוע למשטרת ישראל בפעולות למניעת אלימות , כל זאת מבלי לפגוע בתפקיד כוחות המשטרה והרשות המקומית. למען השגת מטרה זו הוסמכו פקחים עירוניים על ידי ראש העיר אלי דוקורסקי לסיוע במערך האכיפה העירוני למשטרת ישראל בפעילות למניעת האלימות. מערך האכיפה העירוני הורכב מיחידת פיקוח עירונית ומכוח שיטור עירוני ייעודי, שאינן פוגעות בתפקוד היומיומי של כל אחד מהגופים".

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו, ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי ומפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו, ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי ומפקד תחנת זבולון נצ"מ אילן סרדל

מערך השיטור העירוני החדש יכלול 14 שוטרים ופקחים, 4 ניידות וקטנועים, מערך צילום המרחב הציבורי שיטפלו בעבירות איכות חיים בקריית ביאליק על פי סדר יום ותיעדוף אכיפה שייקבעו על ידי ראש העיר. במסגרת השיטור העירוני יוענקו לפקחים העירוניים סמכויות אכיפה באזורי בילוי, מסחר וגנים ציבוריים.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, הודה לשר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ ומפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו על נכונותם להגיע באופן אישי לחנוך את תחנת המשטרה העירונית החדשה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל