11 בפברואר 2014

אישה טוענת: הגרוש אחראי להצתת רכבי – ומציגה תיעוד


אלמוני תועד כשהוא שופך שני בקבוקים של חומר תבערה על רכב בחניון בניין בקריות – ומצית אותו. בחדשות 2 דווח כי ח', בעלת הרכב, טוענת כי מי שעומד מאחורי הנקמה הוא הגרוש שלה, המרצה עונש מאסר, ששלח מהכלא את המצית

 (צילום: מתוך חדשות 2)

מכוניתה של ח', תושבת הקריות הוצתה בחניון ביתה לפני כשבועיים וחצי סמוך לבלוני גז. ההצתה תועדה בעין המצלמות והמשטרה פתחה בחקירה. אבל האישה כבר משוכנעת שהיא יודעת מי עומד מאחורי המעשה.

הכתב אלון שני מדווח בחדשות 2 כי בסרטון נראה אלמוני כשהוא חבוש קסדה שופך את תוכנם של שני בקבוקים שלחומר תבערה ומצית את הרכב בחניה. ח' טוענת כי מי שאחראי להצתה הוא הגרוש שלה, שלדבריה נהג להכותה. האישה טוענת כי אותו גרוש שלח מבין כתלי הכלא בו הוא מרצה עונש מאסר אדם אחר שיפגע במכוניתה.

"הגרוש אחראי". רכבה של ח'

"הגרוש אחראי". רכבה של ח'

"הכל החל לפני כארבע שנים באלימות מילולית, והפך במהרה לאלימות פיזית שהפעיל נגדי", סיפרה. "הוא הכה אותי לעיני הילדים ובאחת הפעמים איים עליי באקדח". ח' אמרה כי מסכת האלימות נפסקה רק כשנשפט לעונש מאסר. "מה שהציל אותי הוא שלפני שנה וחצי הוא הורשע בעבירות רכוש, נשפט ונשלח לכלא צלמון", ציינה.

דובר מחוז חוף של המשטרה אמר לחדשות 2 בתגובה כי "אכן הוגשה תלונה בגין חשד להצתת הרכב. בעקבות כך נפתחה חקירה ונעצר חשוד במעשה אשר מעצרו הוארך. החקירה טרם הסתיימה".

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי "טענות האישה מוכרות ובהעדר סמכות שלילת טלפונים מהאסיר ללא צו בית משפט, היא הופנתה להגשת תלונה במשטרה. בעקבות התלונה והחקירה שנפתחה ובהתאם לצו בית משפט נמנעו מהאסיר טלפונים למספר ימים. שב"ס ימשיך במילוי כל הנחייה של גורמי החקירה או בית משפט בנושא הנדון".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל