12 בפברואר 2014

על 3 דברים עומדת אהבה: מין, כסף והחמות


מאת: עו"ד סופי ספקטור // טור אורח

(צילום אילוסטרציה)

(צילום אילוסטרציה)

רגע לפני שנממש את אהבתנו בוולנטיין דיי, איך קורה שאנחנו אוהבים המון ומתגרשים המון. עורכי דין בתחום דיני המשפחה כבר לא מופתעים מהסיבות שאנשים מונים כדי לסיים את הקשר. חילופי זוגות, ימי הולדת בשלישיות, בעל שבגד עם 30 נשים, אישה שמנהלת רומן עם השכן. עדיין בעולם הנאור שלנו, אהבה וגירושין עומדים על שלוש סיבות עיקריות: בגידות, כסף והחמות.

עו"ד סופי ספקטור

עו"ד סופי ספקטור

זוג שנסע לקאריבים ולא הסכים על שולחן האוכל, חזר והתגרש. אבא שחמותו לא מרשה לו לקלח את התינוק, כי זה לא התפקיד של הגבר, הייטקיסט שמתגרש בגלל שאשתו לא מפסיקה לרכוש נעליים ותיקים ושכן אחד שגילה יחסי שכנות טובים, התבררו כטובים מידי.

"היצר המיני, כסף ויחסים עם החמות מאז ומתמיד היו הסיבות לפירוק הנישואין. כסף הוא תמיד מקור למחלוקת ולבגידות. לאנשים קשה להתנהל בחיים משותפים. הם לא עומדים במשכנתה וצוברים בחובות. יש אהבה אבל הנוחיות חשובה יותר, מסבירה עו"ד סופי ספקטור בתחום דיני המשפחה, "אנשים מתגרשים היום בשביל נעליים ותיק. ולמרות הקדמה והטכנולוגיה אנו רואים שהתא המשפחתי עדיין שולט ביחסים. ההורים משפיעים על מערכות יחסים של בני זוג צעירים וגורמים להם נזק".

עו"ד סופי ספקטור, בכירה בתחום דיני האישות עם ותק של 18 שנה בתחום המשפט ומרצה מבוקשת בתחום המשפט. משרדה מאמין בהליכי גישור ובהסכמים ופשרות על ידי שני הצדדים. עו"ד ספקטור היא אם חד הורית שמגדלת שתי בנות. היא גדלה רק עם אמה וחוותיה רגעים קשים. כבר אז הבינה שתלמד משפטים ותעסוק בדיני אישות.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל