12 בפברואר 2014

שר הפנים העניק פרס ניהול תקין לעיריות קרית אתא, קרית ביאליק וקרית ים


בטקס בבנייני האומה בירושלים, במעמד שר הפנים ושורה של ראשי רשויות, אשר עמדו בדרישות משרד הפנים קיבלו אתמול (שלישי) העיריות של קרית אתא, קרית ביאליק וקרית ים, פרס "ניהול תקין" של משרד הפנים

ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי ושר הפנים גדעון סער בטקס בבנייני האומה בירושלים

ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי ושר הפנים גדעון סער בטקס בבנייני האומה בירושלים

פרס שר הפנים לניהול תקין מוענק לרשויות מקומיות שעמדו בכל הפרמטרים לקבלת הפרס והם: ניהול כספי תקין, ניהול ארגוני תקין, הכולל- שכר כוח אדם, מערך השירותים לתושבים ותכנון ובניה. עיריית קריית ביאליק קבלה את הפרס לאחר שנמצא כי העניקה תמיכות כדין, מסרה עבודות לאחר ביצוע מכרזים כנדרש, העניקה הנחות על פי הקבוע בחוק, לא נמצאו ליקויים במערך השכר והעסקת עובדים, אין גרעון בתקציב השוטף ועוד פרמטרים אחרים המעידים על התנהלותה התקינה.

השר גדעון סער אמר בברכתו: "אני מאמין שבאפשרותינו לחולל שינוי עמוק בשלטון המקומי. אנו הולכים לכיון דה רגולציה, הדבר יאפשר יותר דרגות החופש וסמכויות לרשויות המקומיות."

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי ציין לאחר קבלת הפרס: "אני שמח ששנה אחרי שנה אנו זוכים להכרה על התנהלותנו היעילה והתקינה ומקבלים את פרס שר הפנים. אנו מנהלים את העירייה בצנעה ובאחריות תוך חתירה מתמדת לשיפור רמת השירותים המוניציפאליים לתושב. אני שמח ששיפור איכות החיים בקריית ביאליק ותנופת העשייה והפיתוח המנהיגה את העיר להצלחה נעשים תוך הקפדה יתרה על תקינות ניהולית ואחריות תקציבית. אני מודה לגזבר העירייה, בכירי העירייה, מנהלי האגפים וחברי מועצת העיר המסייעים לי בהנהגת העיר להצלחה באופן רציני ומסור, עם אחריות לטווח ארוך. לפרס זה יש חשיבות רבה עקב היותה של קריית ביאליק הרשות נטולת מענקי איזון, שתקציבה מתבסס בעיקר על הכנסותיה העצמיות ".

ראש עיריית קריית ים דוד אבן צור חלק מחמאות לגזבר העירייה שלמה הולנדר ואמר כי לגזבר חלק גדול בזכייתה של העירייה. אבן צור ברך גם את שכניו אלי דוקרסקי מקרית ביאליק שהגיע אף הוא לטקס בבנייני האומה ויעקב פרץ מקרית אתא. "עתה יש לעירייה רף צפי גבוה לעמוד בו ואני מתכוון להצליח בכך", אמר אבן צור.

ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור ושר הפנים גדעון סער בטקס בבנייני האומה בירושלים

ראש עיריית קרית ים דוד אבן צור ושר הפנים גדעון סער בטקס בבנייני האומה בירושלים

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל