28 בפברואר 2012

ציפי לבני בקריות: "מדינה יהודית אינה מדינה חרדית"


יו"ר האופוזיציה השתתפה בכינוס "קדימה" בקרית ביאליק:
"אם לא נקבל החלטות קשות נגרום לפיצול בעם"

יושבת ראש האופוזיציה, ציפי לבני, קיימה הערב (שלישי) כינוס של פעילי "קדימה" בקרית ביאליק. בעניין גיוס החרדים לצבא אמרה לבני כי לא יהיו הסכמות עם הציבור החרדי, ואם לא נקבל החלטות קשות, נגרום לפיצול בעם. במהלך הכינוס אמרה עוד לבני כי יש להכריע מהי מדינה יהודית והדגישה כי מדינה יהודית אינה מדינה חרדית.

"היה לי חשוב לדבר עם החברים באזור הקריות"

בתום הכינוס בקרית ביאליק פרסמה לבני בעמוד הפייסבוק שלה: "סיימנו עכשיו כנס גדול בקרית ביאליק. היה לי חשוב להגיע דווקא לכאן ולדבר עם החברים באזור הקריות. הפעילים והתומכים חדורי המוטיבציה שלנו ארגנו כנס מרשים וחברי הכנסת התומכים בי, ביחד איתי, התחזקנו מהנוכחות והתגובות של האנשים כאן. מעבר לפוליטיקה דיברנו גם על המדינה. אמרתי שהנטל שנופל על הקבוצה הישראלית העובדת הלומדת והמשרתת רק הולך וגדל.נתניהו שותף פעיל לתהליך הזה בעצם כניעתו לכל מי שדורש את זה ממנו ובקריצה שלו לשותפיו הקואליציוניים. כל אזרח ישראלי צריך לשאת בנטל- שירות צבאי או אזרחי או לאומי. זה לא הרבה לבקש, זה לא נגד אף אחד. הרצון לשנות את המצב הזה רק בהסכמה- יביא לכך שהמצב הזה לא ישתנה.אומרים שהיעדר הסכמות יפגע באחדות העם- אני אומרת שאם לא נקבל החלטה כזו לא תמשך האחדות בעם. זה המצב לאשורו. מגיע לישראל יותר. קדימה היא האלטרנטיבה היחידה לממשלה הזו ולמצב הזה. אנחנו יודעים מה צריך לעשות ואנחנו נעשה את זה- קודם כל בקדימה ואחר כך במדינה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל