9 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

תקציב היחצ של הקריון נמסר ל"דניאלה רייבנבך תקשורת"


תקציב היחצ של הקריון נמסר ל"דניאלה רייבנבך תקשורת"

משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת קיבל בימים אלה את תקציב יחסי הציבור של קניון הקריון בקרית ביאליק במישור המקומי. המשמעות היא כי משרד דניאלה רייבנבך תקשורת יהיה אחראי מעתה על התנהלות הקריון מול התקשורת המקומית. ברמה הארצית ימשיך משרדו של רני רהב לטפל בקריון.

הקריון, שבבעלות מלירסון וקבוצת קניוני עופר, הינו מרכז העסקים הגדול והמוביל ביותר בצפון. הקריון הוקם בשנת 89' ומשתרע על שטח של 42 אלף מ"ר ומדי יום מבקרים בו כ-30 אלף איש.

בקריון פועלים למעלה מ-350 עסקים, ביניהם רשתות ומותגים מהמובילים בארץ: המשביר לצרכן, סופר פארם, אופיס דיפו, ספורט ורטהיימר, לי קופר, גולברי, גולף, קסטרו, קורקר, רנואר, פול אנד בר, קדס קידס, סליו, פוקס, ML, הוניגמן, זארה, סווטש, רויאלטי, אופטיקנה, אירוקה, הבורסה לתכשיטים, ורדינון, שטיחי כרמל, גולף&קו, שקם אלקטריק, פוקס הום, ד"ר גב, ללין, ארומה, קפה גרג, קפה הילל ועוד. כמו כן פועלים בקריון 16 אולמות בתי קולנוע, בנקים וכו'. לרשות המבקרים בקניון עומדים 3,300 מקומות חנייה.

דודו שגיא מנכ"ל הקריון: "בחרנו במשרדה של דניאלה רייבנבך בזכות ניסיונה הרב בתחום הקמעונאי והצרכני, ואני בטוח ששיתוף הפעולה בינינו יתרום לביסוס מעמדו של הקריון כמרכז הקניות הגדול ביותר של חיפה והצפון".

דניאלה רייבנבך מסרה כי :"הקריון הוא אחד הקניונים הגדולים והמובילים בישראל, המציעים מבחר עצום של מותגים מובילים בתחומי צריכה שונים תחת קורת גג אחת. אני בטוחה שהניסיון המקצועי הרב של המשרד יתרום רבות למיתוגו של הקריון ולחשיפתו המקסימלית בכלי התקשורת השונים".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל