13 באוגוסט 2014

אושר: מועדון "זאפה" יוקם בחיפה


אמש אושרה סופית הקמת סניף נוסף של מועדון למופעי מוזיקה * ב"רדיו חיפה" דווח כי המועדון ייבנה בשטח קניון חיפה על שטח של כ-700 מ"ר

ועדת המשנה לתכנון ובנייה חיפה אישרה תוכנית בינוי למועדון 'זאפה', אשר לו סניפים בתל אביב ובהרצליה. כתבת "רדיו חיפה" אודיה שווץ מדווחת כי המועדון מבקש להקים את הסניף במתחם קניון חיפה. למבנה הוגשה בקשה להיתר, אשר נמצאת כעת בהליכי רישוי.

בקרוב בחיפה. מועדון הזאפה

בקרוב בחיפה. מועדון הזאפה

באתר הבית של קבוצת זאפה נכתב: "בתוך 7 שנים מיצבה עצמה הזאפה כמקום אקסקלוסיבי להופעות ואירועים וכבית חם לאומנים ולתעשיית המוסיקה כולה כאשר היא מצליחה להגיע לקהל מדויק, לחתכים סוציו אקונומיים ע"פ בחירה ולהשפיע באמצעות תקשור, מיתוג ושמירה על קשר אישי עם הלקוחות".

שטח המבנה המוצע הוא כ-700 מ"ר ברוטו והוא כולל חלל הופעות ובר מסעדה, מטבח, חדר אומנים שירותים ומעברים. המבנה מוצע כמבנה מבנייה קלה, בחיפוי חיצוני של פח אלומיניום בשילוב תאורה. המבנה החדש ישתלב תכנונית עם מבנה הקניון הקיים, כולל חומרי הגמר. מדובר במבנה המקיים מופעי מוסיקה בתוכו, אך מוצעים גם אירועים נקודתיים מחוץ למבנה. כמו כן כולל המבנה גם מטבח ובר מסעדה. לאור זאת, נדרש לקבוע במסגרת התנאים למתן היתר, כי יתקבל אישור איגוד ערים לאיכות הסביבה לנושא רעש וכן, טיפול בריחות בישול, הקמת ארובה וכד'. בנוסף דרוש אישור מחלקת התברואה לנושא אחסון ופינוי אשפה מהמבנה המוצע על גג החניה.

עוד דווח ברדיו חיפה כי פתרון החניה מוצע במסגרת מפלסי החניה הקיימים. מעברי הולכי הרגל ממפלסי החניה התחתונים, הם דרך חדרי מדרגות קיימים, המחברים אותם למפלס הגג העליון של החניה שבו מוצע המבנה. היות והמבנה החדש מוצע בשטח המשמש כיום לחניה בלבד, מוצעים שינויים תחבורתיים במפלס החניה, שבו מוצע המבנה. השינויים המוצעים הם במערך תנועת הולכי הרגל וכלי הרכב וכן אזורי החניה (כולל ביטול מס' מקומות חניה), באופן שתתאפשר גישה בטוחה להולכי הרגל ובאי המועדון.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל