9 בינואר 2012

יוסי דואק: לערוך בדיקות בריאות לתושבי ביאליק


יוסי דואק: לערוך בדיקות בריאות לתושבי ביאליק

בכוונת דואק לערוך לתושבי העיר בדיקות חינם במשך שבוע ימים, שיכללו בדיקות לחץ דם, א.ק.ג, סכרת, אחוזי שומן ובדיקה ארגומטרית לבדיקת הכושר הגופני, זאת בתוספת להרצאות בריאות שייערכו ברחבי העיר, כולל פעילויות גופניות לכל המשפחה. דוקורסקי בירך על היוזמה והורה לקדם אותה
מאת: אריה גרינברג, עיתון חדשות הקריות

"עיר בריאה, צריכה לשמור גם על בריאות תושביה", כך כתב המשנה לראש העיר קרית ביאליק, יוסי דואק, במכתב ששיגר לראש העירייה, אלי דוקורסקי, בו ביקש ליטול על עצמו משימה ולערוך שבוע בריאות לתושבי העיר, במסגרתו יעברו התושבים בדיקות חינם, שיכללו בדיקות לחץ דם, א.ק.ג, סכרת, אחוזי שומן ובדיקה ארגומטרית לבדיקת הכושר הגופני. במקביל, מתכוון דואק לדאוג להרצאות בריאות ותזונה נכונה, שייערכו ברחבי העיר וכן לערוך פעילויות ספורטיביות לכל המשפחה.

טרם הצעתו, ניהל דואק משא ומתן עם שירותי בריאות כללית, לקבלת רופאים ואחיות לצורך הבדיקות הרפואיות, ועם מכון וינגייט, לקבלת מאמנים מוסמכים שיערכו בדיקות ארגומטריות לבדיקת הכושר הגופני, וכן מרצים שיעודדו חיים בריאים בקהילה.

בכוונתו של דואק לערוך את שבוע הבריאות, בצמוד למירוץ קרית ביאליק, או לצעדת קרית ביאליק, מה שיהווה סיום מושלם לפעילות הגופנית לכל המשפחה, ואשר יסכם את שבוע הבריאות, שנחשב לפרוייקט מורכב מבחינת תיאומים וכמות המשתתפים.

השבוע אמר דואק: "תושבי העיר עסוקים בחיי היומיום במטלות שונות, ולא תמיד יש להם זמן לבדוק את בריאותם האישית. בכוונתנו להנגיש את הנושא ולהביא רופאים, אחיות, מרצים ומאמנים לשבוע מרוכז, בו יוכלו כל תושבי העיר לבדוק את רמת כושרם ובריאותם האישית. העירייה תעשה את הצעד הראשון ותעודד את התושבים לחיים בריאים".

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך על היוזמה והינחה את מנהלי המחלקות בעירייה לקדם את הנושא. "המימרא: נפש בריאה בגוף בריא, תהפוך בקרית ביאליק לדרך חיים, ואני מתחייב באופן אישי לקחת חלק עם רעייתי וילדיי בפעילות הגופנית בשבוע הבריאות".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל