5 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"גם גברים בוחרים לבצע מגוון טיפולים אסתטיים"


גברים צעירים בוחרים לתקן פגמים כמו אף ארוך, אוזניים בולטות ושיעור יתר – כך עולה ממדגם שנערך בקרב מטופלי "כללית אסתטיקה" במחוז חיפה והצפון, שממנו עולה עוד כי, לנוכח העובדה שבקרב חלק מהגברים קיימת נטייה להקריח וקיים קושי בהסתרת הצלקות, הם אינם מבצעים ניתוחים כגון: הרמת פנים ומסתפקים בניתוחי עפעפיים, הרמת הצוואר והסנטר והזרקות בוטוקס וחומרי מילוי. גברים אף מתמודדים פחות טוב עם ניתוחים לעומת נשים, כאשר הניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב נשים צעירות מתמקדים בעיקר בהסרת שיער וניתוחים להגדלת חזה

מודל היופי הגברי והנשי ומה שביניהם. ניתוחים פלסטיים לשיפור ואסתטיקה של המראה החיצוני, הפכו זה מכבר לחלק משגרת החיים המודרניים. הכירורגיה הפלסטית מתפתחת בצעדי ענק, זמני ההחלמה מתקצרים וחדשנות הטכנולוגיה מביאה לעלייה בפניות למגוון טיפולים אסתטיים מצד נשים וגברים. זאת ועוד, נשים רבות כבר גילו את "סוד" הניתוחים הפלסטיים במטרה להיות אטרקטיביות ויפות יותר, כאשר חלקן עוברות הסרות שיער, הזרקות של חומרי מילוי, הרמת עפעפיים ואפילו שאיבות שומן והרמות פנים. בשנים האחרונות ניתן להבחין כי גם גברים החלו לחלוש על תחום הניתוחים הפלסטיים, אך סוגי הניתוחים שונים והסיבות לכך שונות בין המינים. המנהל הרפואי והמומחה לכירורגיה פלסטית ברשת "כללית אסתטיקה" ד"ר דין עד אל, מסביר ממה נובעים ההבדלים בבחירת סוגי הניתוחים בין גברים ונשים.

לדברי המנהל הרפואי והמומחה לכירורגיה פלסטית ברשת "כללית אסתטיקה" ד"ר דין עד אל, מסתמן כי הגברים עוברים כיום שינוי מחשבתי, רגשי ופיזי וגם הם רוצים להיראות במיטבם, לסלק פגמים ולייפות חלקים שאינם מחמיאים בגופם, דבר שאיש לא האמין שיקרה עשור קודם לכן. מודל היופי הגברי בשונה מהמודל הנשי הנשען ברובו על דוגמניות, שחקניות ונשים מוכרות וזוהרות, מתבסס על כדורגלנים, ספורטאים שריריים ושחקני קולנוע מסוקסים ושופעי גבריות. מכאן גם נובע השוני בין סוגי הניתוחים והסיבות השונות לקיומם בין שני המינים.

ב"כללית אסתטיקה" במחוז חיפה והצפון, מציינים כי, הניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב נשים צעירות מתמקדים כאמור בעיקר בהסרת שיער וניתוחים להגדלת חזה, בעוד שגברים צעירים בוחרים לתקן פגמים כמו אף ארוך או לא מחמיא, אוזניים בולטות ושיעור יתר. בקרב הגילאים המתקדמים יותר, החל מגיל 40 ומעלה, נשים נוטות לעבור ניתוחים להרמת פנים ומתיחת בטן. גברים אומנם אינם סובלים מבטן רפויה, אך בדומה לנשים חלק גדול מהם עובר שאיבות שומן. הניתוח הפופולארי ביותר בקרב גברים מעל גיל 40 ומתקרב לאחוזי הנשים המנותחות, הוא ניתוח להרמת עפעפיים. מכיוון שלחלק מהגברים קיימת נטייה להקריח , ויש קושי בהסתרת הצלקות, הם אינם מבצעים הרמת פנים ומסתפקים בניתוחי עפעפיים, הרמת הצוואר והסנטר והזרקות בוטוקס וחומרי מילוי.

המנהל הרפואי והמומחה לכירורגיה פלסטית ברשת "כללית אסתטיקה" ד"ר דין עד אל, אומר כי, "חזה גדול הוא חלומן הרטוב של נשים רבות, אך אצל גברים הדבר הופך לבעיה המצריכה התערבות כירורגית. גברים הסובלים משד מוגדל- "גינקומסטיה", הנובע מבעיה רפואית עושים הכל על מנת להסירו. בעיה רפואית זו מתרחשת בשל הורמונים מרובים בקרב נערים, קשישים או בשל השמנת יתר וניתן להסירו בהליך פשוט. אומנם הכירורגיה הפלסטית היא עדיין "מגרשן הביתי" של הנשים אך מספרם של הגברים שעוברים תהליכים רפואיים וניתוחים פלסטיים הולך וגובר".

יתרה מכך, אומרים ב"כללית אסתטיקה" במחוז חיפה והצפון, נמצא כי מספרם של גברים אינו שווה לזה של הנשים המנותחות משום שגברים מתמודדים פחות טוב עם ניתוחים. קבלת ההחלטה עבורם היא קשה יותר, הם פחות מזוהים עם טיפוח ופחות "חוקרים" לעומק את נושא הניתוח, ומדברים פחות עם חבריהם לעומת הנשים שנוהגות לשתף את סביבתן הקרובה. עם זאת, ברגע שגבר החליט לעבור את הניתוח הוא קם ועושה זאת ואף נוטה לשאול פחות שאלות בנוגע להליך הניתוח גם לאחר מכן.

המנהל הרפואי והמומחה לכירורגיה פלסטית ברשת "כללית אסתטיקה" ד"ר דין עד אל, מסביר, "בעידן שבו למטופלים אין די זמן לעזוב את מקום העבודה ועליהם להיראות במיטבם על מנת לשמור על מקום העבודה, יכולים הן הגברים והן הנשים לצאת מהמשרד ולעבור טיפול ולשוב לעבודה. מי שרוצה טיפול מורכב יותר, יכול ליהנות מטיפולי סוף שבוע ובהמשך, לחזור לעבודה עם מראה מחודש ורענן".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל