5 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

כנס משקיעים בתחום מדעי החיים נפתח בחיפה


200 משקיעים ויזמים בתחומי מדעי החיים משתתפים בכנס Bio-Invest Israel 2012 המתקיים בחיפה

זוכה פרס נובל לכימיה, פרופ' שכטמן פתח בחיפה את מפגש המשקיעים בחברות בתחום מדעי החיים. משקיעים מהארץ ומחו"ל מגלים עניין בפארק מדעי החיים המוקם במבואות הדרומיים של חיפה. פרופ' שכטמן, ציין כי פארק מדעי החיים, מוקם במקום אידיאלי למחקר ופתוח בתחומי מדעי החיים. כמי שלימד דורות של סטודנטים יזמות ופיתוח בתחום מדעי החיים, אני יכול לומר כי מיקומו של הפארק לבית הספר לרפואה ומוסדות כמו הטכניון ופארק מתם יתרום תרומה מכרעת לחברות שיפעלו בו.

כנס המשקיעים נועד לעודד שיתופי פעולה בין לאומיים בין יזמים מהארץ ומחו"ל בתחום מדעי החיים. בין באי הכנס ראשי חברות ביו-טק ומכשור רפואי, משקיעים ויזמים מהארץ ומחו"ל המבקשים לבחון הזדמנויות השקעה ולהצטרף לפארק מדעי החיים בחיפה. בין המשתתפים אורחים רבים מארה"ב, אירופה, סין והודו. לקראת הכנס מסרו המשתתפים פרטים אישיים על תחומי העיסוק שלהם, התמחויות, מיזמים עסקים בהם הם מעורבים והתחומים אותם הם מבקשים להשקיע ולפתח בחיפה. פרטים אלה נסרקו בתוכנת מחשב שפותחה במיוחד לקראת הכנס. באמצעות התוכנה ארגנו היוזמים מפגשים בין באי הכנס על פי תחומי העיסוק והעניין של כל אחד. עם פתיחת הכנס קיבל כל אחד מהמשתתפים את רשימת הפגישות הצפויה לו.

הכנס הינו יוזמה משותפת של עיריית חיפה והחברה הכלכלית לחיפה עם חברת TBN המתמחה בפיתוח עסקי של טכנולוגיות רפואה ומדעי החיים במטרה לעניין יזמים בפארק מדעי החיים המוקם בחיפה. פארק מדעי החיים מוקם ע"י החברה הכלכלית לחיפה וחברת מבני תעשיה על שטח של 31 דונם מול אצטדיון סמי עופר. בפארק יוקמו 5 מבנים בשטח כולל של 85 אלף מ"ר כאשר המבנה הראשון שיבנה בהשקעה של 100 מיליון ₪ על שטח כולל של כ- 17.000 מ"ר.

ראש העיר יונה יהב: "חיפה מציעה הזדמנויות רבות בתחומי מדעי החיים בזכות מוקדי ידע ומחקר כדוגמת הטכניון, מת"ם והמרכז הרפואי רמב"ם, המשמשים מקור השראה ובסיס יציאה לעסקים רבים. בפארק מדעי החיים שהקמתו יוצאת לדרך יביא ליצירת מקומות עבודה חדשים בהיקפים משמעותיים. בזכות הפארק ייקלטו ויתבססו בעיר חברות מובילות שימקמו את חיפה בחזית הטכנולוגית של תעשיית הביו-טק, שיפעלו בשיתוף עם מוסדות האקדמיה, המחקר ובתי החולים בעיר".

מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה גל פלג: "כנס היזמים כולל הרצאות עדכניות מפי מומחים מכל רחבי העולם ליזמות בתחום מדעי החיים ואולם מעבר לכך קיימת חשיבות גדולה למפגשים האישיים בין בכירים בתחומי הביו-טק בארץ ובעולם. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן ליצירת הזדמנויות עסקיות בין יזמים, מנהלי חברות ומשקיעים בתחום זה. על מנת לחזק את סיכויי ההצלחה של הכנס החלטנו להשתמש בשירותיה של קבוצת TBN שהינה החברה המובילה את תחום הפיתוח העסקי של טכנולוגיות רפואה ומדעי החיים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל