7 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מסעדת גולדה נסגרה בצו בית משפט: "המקום עובד כרגיל"


בית המשפט לעניינים מקומיים בחיפה הוציא צו המורה על סגירתה של מסעדת "גולדה" שעל ציר אח"י אילת בקרית חיים ● גם לאחר ביקור פקח וניידת משטרה במקום, בעלי המסעדה לא ממהרים לנעול את השערים: "המקום עובד כרגיל"

דרמה התרחשה (יום שלישי) על ציר הבילויים והמסעדות, אח"י אילת בקרית חיים, לאחר שפקח מטעם עיריית חיפה הגיע לאכוף צו בית משפט המורה על סגירתה של מסעדת ה"גולדה", ולאחר דין ודברים עם הפקח סירבו בעלי המקום לסגור את המסעדה.

"המסעדה פועלת ללא רישיון וללא אישור גורמי הרישוי, מאכלסת קהל רב ופועלת עד השעות הקטנות של הלילה. כנגד בעל העסק קיים הליך משפטי בגין ניהול עסק ללא רישיון כולל בקשה לצו סגירה, כמקובל בכל עסק הפועל ללא רישיון", נמסר מעיריית חיפה.

עוד נמסר: "בתאריך 1.3.12 התקיים דיון בבית משפט לעניינים מקומיים שבמסגרתו הורה השופט על סגירת העסק, הצו נכנס לתוקף בתאריך 5.3.12. בתאריך 5.3.12 הגיש בעל העסק בקשה לבית משפט לעיכוב ביצוע הצו, הבקשה נדחתה ע"י ביהמ"ש והצו נכנס לתוקף. עם קבלת דחיית הבקשה הגיעה הניידת המשולבת, שוטר ופקח לבדוק אם הצו מתקיים, נמצא כי העסק פתוח ופעיל ונמצאו בו לקוחות רבים. מאחר וצו הסגירה הופר, בעל העסק נדרש לסגור את העסק כמתחייב עפ"י צו ביהמ"ש ניתן לו זמן (מספר שעות) לסיים עם הלקוחות הנמצאים בעסק ולהפסיק לקבל לקוחות נוספים".

ניידת המשטרה שהגיעה למקום

עובד כרגיל. טל הנדלר

העירייה: "העסק נסגר", המסעדה: "עובדים כרגיל"

בשעות אחר הצהריים חזר הפקח לעסק לוודא שהעסק סגור, אך העסק היה פתוח ופעיל ונמצאו בו לקוחות רבים. לאחר דין ודברים עם הפקח בעל העסק סרב לסגור, לטענתו.

למקום הוזמנה ניידת משטרה על מנת לסייע לפקח לאכוף את צו הסגירה. מהעירייה נמסר: "השוטר אפשר לבעל העסק לסיים את השרות ללקוחות תוך שעה, לאחר שעה העסק נסגר".

במסעדת הגולדה לא מתרגשים. טל הנדלר, מבעלי המקום, מסר לקריות באינטרנט: "המקום עובד כרגיל והכל בסדר".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל