15 במרץ 2017

סוכן משטרתי הפליל 21 חשודים שמכרו סמים לסטודנטים מחיפה והקריות


בתום תשעה חודשים של הפעלת סוכן משטרתי, עצרה משטרת ישראל מחוז חוף היום לפנות בוקר, 21 חשודים בסחר בסמים אשר לקוחותיהם הינם סטודנטים הלומדים במוסדות אקדמאים באזור חיפה

ניידת משטרה (צילום ארכיון)

ניידת משטרה (צילום ארכיון)

היום לפנות בוקר (רביעי) החל השלב הגלוי בתום ההפעלה הסמויה של שוטר/סוכן משטרתי אשר הופעל ביחידה המרכזית של מחוז חוף. כוחות רבים של בלשי משטרה ולוחמי משמר הגבול פשטו על בתיהם של 20 סוחרי סמים מאזור חיפה, הקריות והכפרים בגזרת עכו, שכנגדם גובשה תשתית ראייתית לסחר בסמים באמצעות הסוכן.

מחומרי החקירה עולה כי עיקר לקוחותיהם של החשודים בסחר בסמים הינם סטודנטים בשנות העשרים לחייהם הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה באזור חיפה ומתגוררים במעונות.

בנוסף, במהלך הפעלתו של הסוכן ובהובלתו, נחשפה דירה ששימשה לגידול מריחואנה בשיטת ההידרו ונתפסו סמים מסוגים שונים, ביניהם, חשיש ואקסטזי.

במהלך הפעילות תפסה המשטרה 3 כלי רכב וקטנוע שעל פי החשד שימשו את הסוחרים לביצוע העבירות הפליליות המיוחסות להן, כן נתפסו במהלך החיפושים הבוקר סמים מסוג חשיש וקנאביס ואמצעי אמל"ח נוספים.

עורכי דין משפחה בקריות

בטקס מרגש, בהשתתפות בני משפחתו של הסוכן ובמעמד מפכ"ל המשטרה, ראש אגף המבצעים, מפקד מחוז חוף, ומפקד הימ"ר, נמסרו לסוכן בתום ההפעלה הסמויה, אקדחו המשטרתי האישי ותעודת המינוי לשוטר מן המניין.

מפקד המחוז, ניצב עמוס יעקב, שהגיע לעמוד מקרוב על היערכות הכוחות טרם היציאה למבצע, ברך את הסוכן וצוות מפעיליו על פעילותם וציין כי תוצריהם צלחו בזכות עבודה מקצועית, נחושה, מלאת תעוזה ויצירתיות, שיש בה כדי להשפיע באופן ממשי על הפעילות העבריינית באזור.

כן נעתר בימ"ש חיפה לבקשת הימ"ר ואסר פרסום של כל פרט העלול להביא לזיהויו של הסוכן קרוביו ומקום מגוריו. תוקפו של הצו עד ה-21.3.17

בכוונת משטרת ישראל להאריך את מעצרם של החשודים בבימ"ש חיפה בשעות הצהריים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל