30 במרץ 2017

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הונה נשים ונשלח ל-3 שנים בכלא


בית המשפט גזר עונש מאסר על רותם מזרחי מקריית מוצקין, שהונה נשים לגבי זהותו ופיתח איתן קשרים רומנטיים. בחדשות2 דווח כי מזרחי, שכבר הורשע בעבר בעבירות מרמה, הורשע כעת בגניבת כסף ורכוש מאותן נשים, והיום נשלח ל-37 חודשי מאסר בפועל: "פגע בפרטיותן"

רותם מזרחי

רותם מזרחי

רותם מזרחי, תושב קריית מוצקין בן 35, נשלח היום (חמישי) ל-37 חודשי מאסר – קצת יותר משלוש שנים – מאחורי סורג ובריח. בחדשות2 דווח כי מזרחי נעצר ביולי 2016 בחשד שהתחזה לקצין בשם "רותם קרני". במשטרה יוחסו לו עבירות חמורות – בהן אינוס, התחזות ומרמה – ולבסוף הוא הורשע בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וגניבה במסגרת הסדר טיעון.

השופט יובל ליברדו מבית משפט השלום בבאר שבע גזר על מזרחי גם 18 חודשי מאסר על תנאי ופיצוי של 7,500 שקלים לכל מתלוננת שנכללה בכתב האישום המתוקן – 30 אלף שקלים סך הכל. "הנאשם קיבל טובות הנאה שחרגו מהיחסים עם המתלוננות ואשר ניתן לכמתן בכסף כמו מגורים ואוכל", נימק השופט בהחלטתו. "הוא פגע בכבודן, באוטונומיה שלהן ובפרטיותן".

מזרחי הורשע בעבר בהונאת נשים ואף ריצה מאסר. לאחר שחרורו הצטברו תלונות נגדו: מהחקירה עלה כי הוא התחזה לקצין בדרגת סגן יוצא שייטת וחיל המודיעין, ואף סיפר לנשים כי הוא "הושאל" למשרד הביטחון לצורך פרויקט סודי. במשטרה טענו אז כי מזרחי בנה לעצמו דמות של "אביר", כדי לנצל את חולשתן של הנשים שהכיר באתרי היכרויות ולאחר מכן פגש: עם חלקן ניהל קשרים אינטימיים, ועל פי החשד גם גנב מהן כספים.

 

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל