9 ביולי 2017

סופ"ש בקריות: נהגים שיכורים, הימורים וכלי שיט שמסכנים את המתרחצים


סופ"ש בקריות: נהגים שיכורים, הימורים וכלי שיט שמסכנים את המתרחצים

תושבי השטחים ללא אישורי שהייה, מקום המשמש להימורים בקרית ביאליק, נהגים שיכורים וכלי שיט שמסכנים את המתרחצים – אלה רק חלק מהדברים שנחשפו בפעילות אכיפה של משטרת זבולון במהלך סוף השבוע

במהלך סופ"ש ערכו שוטרי המחוז מאות בדיקות נשיפונים ושפיכות אלכוהול במוקדי הבילוי השונים בתחום המחוז על מנת לאתר נהגים העלולים בנהיגתם לסכן את הציבור.
במהלך הבדיקות נמצאו 6 נהגים שיכורים, 10 נהגים נפסל רשיונם והושבתו 16 כלי רכב.

בנוסף המשטרה עצרה אתמול בערב באתר בנייה ברחוב דוכיפת בנשר, שבעה תושבי שטחים ללא אישורי שהייה והבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבימ"ש קריות , בעלי אתר הבנייה זומן לחקירה.

בדרך עכו בקרית ביאליק נסגר מאתר ששימש להימורים, נתפסו במקום מחשבים, מסכים ומצלמות מפעיל המקום באמצע שנות הארבעים לחייו תושב קרית מוצקין נחקר ושוחרר בתנאים.

יחידת השיטור הימי אכפה ופיקחה על ביטחונם של המתרחצים בחופי הים , ניתנו 25 דו"חות לכלי שיט שסיכנו את המתרחצים ולרכבי שטח שאותרו בתחום האסור על החוף.

המשטרה תמשיך לפעול במערכים מתוגברים בסופי השבוע במוקדי הבילוי ובחופים על מנת לשמור על ביטחונם של המבלים והמתרחצים.

מהמשטרה נמסר לקריות באינטרנט: "אנו פונים לציבור נהגי רכבי השטח ומשיטי כלי השיט ואופנועי הים להשמע להנחיות המשטרה להמנע מלהכנס עם רכבי שטח או כלי השיט לתחומים האסורים ולסכן את הנופשים, כן אנו פונים לציבור הנופשים להכנס לים רק בחופים המוכרזים ובשעות עבודת המצילים ולא לסכן עצמם שלא לצורך".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל