16 ביולי 2017

נעים להכיר: עו"ד ודים לירן קולצ'ינסקי – עורך דין מקרקעין


עו"ד ודים (לירן) קולצ'ינסקי

עו"ד ודים (לירן) קולצ'ינסקי

אחד התחומים המרכזיים בחיים של כל אחד ואחת מאתנו הוא זה של נדל"ן, אם ברכישה של דירה חדשה או דירה יד שנייה.

בשני המקרים מדובר על סכומים גבוהים של השקעה וחוזים מורכבים שחשוב להבין כראוי ולחתום עליהם רק בליווי של עורך דין מקרקעין המתמחה בכך.

נדל"ן נחשב כהשקעה היקרה ביותר עבור כל אחד מאתנו במהלך חיינו. בעיקר כאשר הנדל"ן עלה באחוזים רבים בשנים האחרונות, ומדובר בהשקעה של מיליונים במרבית המקרים בעת רכישה של דירה חדשה (או יד שניה) ובטח כאשר מדובר רכישה מקבלן.

עכב ההשקעות הכספיות הגבוהות בענף הנדל"ן, כל עסקה מלווה בחוזה מורכב הכולל בתוכו את כל הפרטים הרלוונטיים לעסקה, העלות שלה, דרכי התשלום והתנאים לקיומה. על כן חובה להיעזר בעורך דין מקרקעין המתמחה בתחום הנדל"ן במסגרת תפקידו- מילוי ושליחת טופסי רשויות: מס שבח, היטל השבחה, מס רכישה, מיסי עירייה ועוד, מבלי לדלג או לפספס שלבים בתהליך שעלולים ליצור בעיות בהמשכו. 

לעתים סעיף כזה או אחר בחוזה נדל"ן ו/או ניסוח של משפט כלשהו, יכולים להשפיע רבות על העסקה כולה ועל הכלכליות והכדאיות שלה עבורכם. מכיוון שרבים אינם מבינים בדקויות של כל משפט או מילה כזו או אחרת בשפת עורכי הדין או זו של ענף הנדל"ן, הרי שרצוי מאוד להיעזר בשירותי עורך דין במקרקעין בכל עסקה שכזו. עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי מספק ליווי מקצועי בכל הנוגע לחוזים והסכמים בענף הנדל"ן.

עסקה בתחום הנדל"ן היא תמיד בעלת משמעות רבה, הן כספית והן רגשית במקרים רבים. אתם חייבים לדאוג לעצמכם בכל עסקה שכזאת על הצד הטוב ביותר בין אם מדובר בעסקה מול קבלן, אדם פרטי, חברה או רשות ממשלתית. אנו נשמח לעמוד לצדכם בתהליכים שונים מול כל אלו.

מחפשים עורך דין מקרקעין בחיפה? מחפשים עורך דין מקרקעין בקריות?

צרו קשר עוד היום עם  עורך דין ודים (לירן) קולצי'נסקי ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף.

http://www.lawyerhaifa.co.il/

המידע המוצג במאמר זה הנו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית.

_______________
עורכי דין בקריות
עורכי דין בחיפה
עורכי דין מקרקעין

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל