23 ביולי 2017

עצוב: אמיר פרישר גוטמן הלך לעולמו


עצוב: אמיר פרישר גוטמן הלך לעולמו

אחרי שטבע בחוף בעתלית, ולאחר שנאבק על חייו במשך כיממה, נאלצו הרופאים בבית החולים רמב"ם לקבוע את מותו של הזמר "למרות כל המאמצים הרפואיים". לחוף הוא הגיע כדי לציין שנה מאז גילה כי אובחן בטעות בסרטן

הזמר, השחקן והבמאי אמיר פרישר גוטמן הלך היום (ראשון) לעולמו בגיל 41 לאחר שטבע בחוף נווה ים הסמוך לעתלית. בבית החולים רמב"ם בחיפה קבעו הרופאים את מותו, לאחר שהודיעו מוקדם יותר כי אפסו כל הסיכויים שיצליח לשרוד. פרישר גוטמן ציין יחד עם בני משפחה וחברים שנה מאז התגלה כי אובחן בטעות בסרטן, טבע עם אחייניתו ובת משפחה נוספת ונמשה ללא דופק. למרות מאמצי ההחייאה שהשיבו לו את הדופק, הוא לא שב להכרתו.

בחדשות 2 דווח כי סגן מנהל בית החולים רמב"ם בחיפה, דוקטור מיקי הלברטל, הסביר מוקדם יותר היום כי הזמר שטבע אתמול בחוף ליד עתלית, לא יוכל לשרוד. הוא הוסיף כי בני משפחתו נמצאים לצידו. "אחרי שבוצעו עוד מספר בדיקות במהלך הבוקר, למעשה מיצינו את היכולות הטיפוליות", הסביר. "אין לנו יכולות לעזור, וכרגע משפחתו יחד איתו".

עוד דווח בחדשות 2 כי הזמר, שאובחן כחולה במחלה הקשה, אך בהמשך התגלה כי מדובר במחלה אחרת שאינה קטלנית, הגיש לאחרונה תביעה נגד בית החולים איכילוב, עיריית תל אביב ומשרד הבריאות, בסכום של 5 מיליון שקלים. "קיבלתי את הבשורה והאבחון של הרופאים ואני לומד להתמודד איתה", כתב הזמר כשהודיע על המחלה. "אני אדם מאמין ואופטימי לגבי המשך הדרך שלפניי. אני מבקש להתרכז עכשיו בהחלמתי, מודה לצוות הרפואי על הטיפול המסור ומאמין שיחד ננצח".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל