31 ביולי 2017

הקטטה הקטלנית במסיבת הטבע: בן 21 מקרית אתא דקר למוות כי המנוח "סירב לשלם חוב"


הקטטה הקטלנית במסיבת הטבע: בן 21 מקרית אתא דקר למוות כי המנוח "סירב לשלם חוב"

כתב אישום הוגש נגד טירן זזן, בן 21 מקריית אתא בגין הריגת משה אשכנזי, בן 24 ממגדל העמק, במהלך קטטה במסיבת טבע ביער אליקים לפני יותר מחודש. בוואלה ניוז דווח כי אשכנזי הכה בבקבוק זכוכית את הנאשם והוא בתגובה דקר אותו בבטנו

פרקליטות מחוז צפון הגישה היום (שני) כתב אישום נגד טירן זזן, בן 21 מקריית אתא בגין הריגת משה אשכנזי, בן 24 ממגדל העמק, במסיבת טבע ביער אליקים לפני יותר מחודש. הרקע לדקירה הקטלנית היה סכסוך כספי בין זזן לאשכנזי.

עם כניסתו לאולם בית המשפט המחוזי אמר זזן לוואלה! NEWS כי פעל מתוך הגנה עצמית. זזן מואשם גם בעבירות חבלה, פציעה, איומים והחזקת סכין שלא כדין. במקביל הגישה הפרקליטות גם כתב אישום ובקשת מעצר נגד נער בן 17 מבית שאן, המעורב באירוע בגין ביצוע עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות והחזקת סכין שלא כדין.

מכתב האישום עולה כי בין הנאשם ומשה (קיקו) אשכנזי הכירו קודם לאירוע במסיבות טבע שהיו נוהגים לפקוד. כמה שבועות לפני הקטטה נתגלע סכסוך בין השניים על רקע חוב כספי. הנאשם טען כי אשכנזי חייב לו כספים. בהמשך לסכסוך איים הנאשם על אשכנזי בהזדמנויות שונות לפגוע בו.

בוואלה ניוז דווח כי ביום 24 ביוני התקיימה החל משעות הבוקר מסיבת טבע ביער אליקים. במהלך המסיבה דרש הנאשם מאשכנזי את תשלום החוב, ומשהשיב לו כי לא ייתן לו אותו, איים עליו הנאשם כי לא יעזוב את המקום מבלי לקבל את הכסף. בהמשך התרחקו הנאשם וחברו הקטין מאשכנזי, והחלו לשוחח ביניהם.

מיד לאחר מכן הגיע אשכנזי בריצה למקום שבו עמדו כשהוא אוחז בבקבוק זכוכית בידו, והכה את הנאשם בראשו באמצעות בקבוק הזכוכית. הנאשם, אשכנזי והקטין החלו להתקוטט ביניהם, ובשלב זה שלף הנאשם את הסכין ודקר בעוצמה את אשכנזי דקירה אחת, בעומק של 10-12 ס"מ, בבטנו. אשכנזי קרס על האדמה.

הנאשם, שנפצע באורח בינוני עד קשה, ואשכנזי שהיה במצב אנוש פונו בכלי רכב על ידי באי המסיבה לכביש סמוך לתחנת הדלק סונול בצומת אליקים. במהלך הפינוי ברכב מת אשכנזי מאיבוד דם ופגיעה בכלי דם ראשיים. הנאשם פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה ונעצר בליל האירוע.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל