10 באוקטובר 2017

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברת הובלות בקריות


עוברים דירה? מעבירים משרד? מעבר דירה בקריות והסביבה יכול להיות להיות מלווה בכאב ראש ומועקה רבה. לכן כשבוחרים חברת הובלות בקריות תמיד רוצים לבחור בחברה בעלת ניסיון ואמינות אז ישנה חשיבות רבה לסקירת שוק שעושים לפני סגירת ה"עסקה".

דבר ראשון אל תתביישו לשאול בקבוצות שונות בפייסבוק המיועדות לתושבי קריות והסביבה על איזו חברת הובלות הם ממליצים, לרוב אנשים כבר ניסו חברות הובלות שונות בקריות ויוכלו להמליץ או לפסול חברת הובלות מסויימת. דבר שני אל תתביישו לשאול בני משפחה, חברים ומכרים על חברות שביצעו עבורתם הובלה לבית או למשרד, אין תחליף להמלצה מבן משפחה או חבר שרוצה לטובתכם ואין לו אינטרס אישי בעניין.

דבר שני תמיד לפני שאתם סוגרים הובלת דירה עם חברת הובלות בקריות השתדלו לעשות את המעבר בין שיחת הטלפון לפגישה פנים מול פנים. הובלה לרוב אינה דבר זול ובעלת משתנים רבים. בשיחת טלפון לא תמיד ניתן להבין עם מי אתם מדברים ולהיות בטוחים לגבי החברה, לכן פגישה בארבע עיניים תעזור כאן.

עוד דבר חשוב לפני שבוחרות חברת הובלות בקריות הוא לוודא כי לחברת ההובלות ביטוח הובלות מלא. ישנם חברות אשר מעידות כי יש להם כזה, אך בפעול אינן מחזיקות במסמכים הדרושים. אל תחושו מבוכה ובקשו לראות את המסמכים טרם ביצוע העבודה. העבודה, לעיתים, נעשית בלחץ של זמן או בסביבה לחוצה כך שבעיות תמיד יכולות לצוץ. שימו לב כי אתם מקטינים את הסיכון שלכם למינימום.

לסיכום, מעבר דירה בקריות הוא יום רגיש שכדאי להתכונן אליו. בבחירת חברת הובלות טובה באזור קריות, חיפה והסביבה, יש חשיבות מכרעת בסיכומו של יום ולכן כדאי לבצע את הבדיקות וההכנות הנדרשות כשהיום יגיע בכדי שתוכלו לעבור אותו בצורה הטובה ביותר.

באדיבות חברת א.א. כוכב הובלות בקריות http://www.movingstar.co.il

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל