11 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חכמים בלילה: 3 מועדונים חדשים בקריות והסצינה במלחמה


הקיץ בפתח והתחרות על כיס הבליין הקרייתי עולה מדרגה: אזור חלוצי התעשייה במפרץ חיפה (סמוך לאולמי הקאלה בקרית חיים) מסתמן להיות אזור המועדונים החדש של בלייני הצפון, לאחר שצפויים לקום במקום 3 מועדונים חדשים – שיצטרפו למועדון הרוז בקרית חיים, מועדון "המעבדה", מועדון האבלון בנהריה, האולטראסאונד בקיבוץ יגור ומועדון הביט בחיפה – שנחשבים כיום למועדוני הלילה הפופולריים בקרב בלייני הקריות. סיקור מיוחד

קבוצת האסקובר מקימה מועדון חדש ויוקרתי

דרמה מאחורי הקלעים של סצינת חיי הלילה בקריות. לפני מספר חודשים הודיעה קבוצת ה"אסקובר" (אנשי העסקים הקרייתים שלומי טברו, אושרי אטיאס ויעקב אטיאס) כי תקים מועדון לילה חדש ברחוב חלוצי התעשייה במפרץ חיפה, דבר שעורר סערה בסצינה כולה.

ל"קבוצת אסקובר" ניסיון של שנים בתחום הבילוי בחיפה והצפון ובין מתחמי הבילוי והמסעדות שבבעלותה ושהיא שותפה בהם, נמנים גם: הפאבים "אסקובר" וה"חלונות הגבוהים" ברח' אח"י אילת בקרית חיים, סניפי "קפה הלל" ב"קריון" וב"קניון נהריה" ושבבעלותה היה בעבר "קפה מסעדה דיזל" המיתולוגי בקרית חיים ועוד.

במועדון הרוז (בעלות אנשי העסקים קובי כהן, אורן מחפודה ורונן שועי), שפועל מזה כשנה בקרית חיים, לא ראו בעין יפה את הקמתו של מועדון חדש באזור ולפי דברי גורם המעורב בפשרה, שתי הקבוצות אף קיימו פגישה משותפת ולדבריו "האווירה בה לא הייתה חיובית. אני לא זוכר כבר שנים כזה מתח ובלאגן בסצינה".

מועדון הרוז יקים מתחם בילוי סמוך למועדון של האסקובר

שלומי טברו

במועדון הרוז לא הסתפקו בפגישה עם המתחרים החדשים ולקריות באינטרנט נודע כי הם מתכוונים להקים מקום בילוי חדש סמוך ממש למועדון המתהווה של קבוצת האסקובר.

אורן מחפודה, מבעלי מועדון הרוז, מאשר את הדברים: "נכון, אנחנו פותחים מקום סמוך למועדון החדש של צוות האסקובר, המועדון יושק בקיץ אבל זה משהו שמתבשל הרבה זמן, לא על מנת לפגוע בצוות האסקובר. אנו רוצים לגוון בהפקות לבליינים במסיבות קיץ ואפטרים מטורפים, מה שניתן להגיד שמחכות לכם הרבה הפתעות לקיץ מקום ברמה גבוהה, מקום תחת כיפת השמיים ולסיום :תחרות זה תמיד דבר טוב".

"מועדון הרוז שנפתח לפני שנה כבר עשה מספיק כסף ויש לו מספיק כח כדי להתחרות במתחרים החדשים", סיפר לקריות באינטרנט גורם במועדון, "האסקובר צריכים להכניס כסף במהירות כדי לכסות את ההשקעה, דבר שאנחנו כבר עשינו מזמן. אם נצטרך נציע גם אלכוהול בחינם".

שלומי טברו, מקבוצת האסקובר, מסר: "אנחנו רגילים לכך שהחבר'ה של מועדון הרוז רודפים אחרי הזנב שלנו, בכל מקרה מדובר בדבר שונה לגמרי, קונספט יחודי ולא מסיבות קיץ, אנחנו מאחלים לכולם בהצלחה, אף על פי שעסקים שנפתחים במטרה להפריע או מתוך צרות עין לרוב לא מצליחים".

מועדון הרוז (צילום: מוטי וולמן, בייס)

מקומות הבילוי הותיקים מכינים "קבלת פנים" למתחרים החדשים

שגיא בניטה

במתחם המדובר קיים כבר זמן רב מועדון נוסף בשם "המעבדה", שגם בעליו לא מקבל בברכה את שני המתחרים החדשים, כך לפי גורמים. "רוב שטחי החנייה באזור שייכים למועדון המעבדה", אמר גורם לקריות באינטרנט, "והם מתכוונים להקים גדרות במקום ולגבות תשלום מבלייני המתחרים או לחילופין לא לאפשר להם להחנות במקום".

רונן אורכמן, מבעלי מועדון "המעבדה", אמר לקריות באינטרנט: "כשיפתחו המועדונים אנחנו נדע לפעול בהתאם".

פאב נוסף ששוכן שנים במקום הוא ה"פיל או סוף" (המיידלרס לשעבר), שבעליו שגיא בניטה, אמר לקריות באינטרנט: "אנחנו נישאר בדיוק בקו שלנו כפי שאנו עובדים ב-4 שנים האחרונות גם כשהיה המיידלרס שלנו וגם כשהחלפנו את השם לפיל או סוף ומברכים להצלחה ושרק יהיה להם טוב. זה נחמד שמתחם חיי לילה יגדל וכל אחד יצא למקום המועדף עליו ויתנסה אולי במקומות חדשים. יש לידנו גם את פאב האינסו ואיתם אנחנו בחברות טובה".

לשאלה האם סגירת החנייה שבשטחי מועדון המעבדה תפגע בפיל או סוף, אמר בניטה: "אנחנו חברים טובים מאד של בעלי המעבדה ואנחנו גם משתתפים בהוצאות עבור מגרש החניה. אנחנו לא מאמינים שנגבה כסף, אנחנו רוצים שתהיה פרנסה לכולם".

בתוך מספר חודשים: מועדון נוסף – על חורבותיו של פאב המילניום

מועדון נוסף שצפוי לקום באזור, יוקם על חורבותיו של פאב המילניום (מועדון הEVE לשעבר), על ידי מספר אנשי עסקים בתחום חיי הלילה.

גורם המקורב לאנשי העסקים, אמר לקריות באינטרנט: "הולך להיפתח מועדון על חורבות של המילניום והאיב, המקום החדש שיפתח עובד על קהל אחר וסגנון שונה והרבה יחצנים שעזבו את חיי הלילה הולכים לחזור בגדול, וזה עניין של כמה חודשים.

מועדון האבלון בנהריה: "המקום יעבור מתיחת פנים"

נוי אטיאס

גם במועדון האבלון, שפועל מזה כשנתיים וחצי באזור התעשייה הצפוני של נהריה, אליו מגיעים בליינים רבים מהקריות, לא נשארים אדישים.

נוי אטיאס, מנהל המועדון, מסר לקריות באינטרנט: "מועדון האבלון מספק את חווית הבילוי ברמה הגבוהה בארץ כבר שנתיים וחצי מכל הבחינות: איכות, יוקרה, נוחות, המוזיקה, ההופעות, אווירה, תפריט וכמובן ההרגשה שהיא מעל הכל. אצלנו שמים דגש רחב על הרגשה ויחס אישי כך שכל מי שמגיע אלינו בין הוא מנהריה והמושבים ובין אם הוא מחיפה קריות ואפילו טבריה או תל אביב מרגיש בבית! אנחנו לא יכולים לבקש אושר וסיפוק גדולים יותר מכך שאנחנו גורמים הנאה מירבית לכל הרבה אנשים שלושה ליינים בשבוע כל ערב מחדש כבר שנתיים וחצי. ובהזדמנות זו אנחנו רוצים להגיד המון תודה לכל אחד ואחת שפקדו אותנו בכל ערב! אתם המרכז של הערב ובלעדיכם זה לא היה אותו הדבר.לקראת סוף חודש אפריל מתכנן מועדון האבלון לעבור מתיחת פנים מאסיבית ועולה ליגה מרמת בילוי הכי גבוהה בארץ לרמת בילוי בינלאומית ובין הגבוהות בעולם! לא נרחיב על כך יותר מידי כעת אך אני יכול להבטיח לכם שאם חשבתם שהשמיים הם הגבול – הם רק ההתחלה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל