12 במרץ 2012

עיריות ועסקים בקריות למען תושבי הדרום


רשויות מקומיות ובעלי עסק רבים נרתמים למען תושבי הדרום, בעקבות המצב הביטחוני הקשה וירי הטילים שאינו פוסק

ראש עיריית קרית ים, שמואל סיסו היה בין מרימי הכפפה והזמין השבוע את תושבי הדרום להתארח בעירו. סיסו קרא לתושבי הדרום, כמו גם לתושבי קרית ים המעוניינים לארח אותם, להתקשר למוקד העירייה בטלפון 04-8789789 ולמסור את פרטיהם על מנת לארח את תושבי הדרום. לדבריו, העירייה תדאג ליצור את הקשר בין תושבי הדרום ובין המשפחות המארחות.

גם עיריית קרית אתא הודיעה (שני) כי תעמיד את המוקד העירוני לטובת תושבים המבקשים להירשם כמארחים לתושבי הדרום שיבחרו לנסוע צפונה עד לתום ימי הלחימה. ראש העירייה, יעקב פרץ, קרא לתושבי העיר לארח תושבים מדרום הארץ בדומה לימי מלחמת לבנון השנייה, שבה אירחו תושבי הדרום את אלה מקרית אתא שביקשו להתרחק מאימת הטילים.

יום כיף עם תספורת, פן וקפה חינם

גם בעלי עסק רבים קראו לתושבי הדרום להגיע ולהתארח אצלהם ללא תשלום. מעצב השיער מקרית מוצקין, אלי קפלוטו, נרתם למאמצים להנעים את זמנם של תושבי הדרום ששוהים רחוק מביתם והזמין את כל תושבי האזור ששוהים בימים אלו בקריות להגיע ולהנות "על חשבונו" מתספורת ופן מפנקים מלווים בכוס קפה.

קפלוטו אמר לקריות באינטרנט: "עצוב לראות את האחים שלנו, תושבי הדרום, שסובלים ברגעים אלו מהפגזות בלתי פוסקות. זה הזכיר לי את מלחמת לבנון השנייה וכמו שכל אזרחי ישראל נרתמו ואירחו אותנו, תושבי הצפון, אני חושב שזה המעט שאני יכול לתרום למען תושבי הדרום".

מעצב השיער אלי קפלוטו עם סשה גרצ'יק, אחת המועמדות בטקס מלכות היופי 2012 (צילום ארכיון: ציון בראון)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל