10 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

האקרים פרו-פלסטינים חיבלו בשרתי "קריות באינטרנט"


האקרים פרו-פלסטינים חיבלו בשרתי "קריות באינטרנט"

לאחר שמאות אתרי אינטרנט ישראלים הותקפו בשבועות האחרונים על ידי האקרים פרו-פלסטינים, גם שרתי האחסון של פורטל "קריות באינטרנט" נפלו קורבן לטרור וירטואלי

האקרים אנטי-ישראלים הוכיחו השבוע שוב שידם הארוכה מגיעה לכל מקום, גם אלינו: אתר "קריות באינטרנט" נפרץ על ידי האקרים שחיבלו קשות בשרתי האתר.

האקרים שמכוונים למטרה לא ניתן לעצור אותם. יבגני זרובינסקי (צילום: עומר הלוי)

מאות אתרים ישראלים נפלו בתקופה האחרונה קורבן לטרור הוירטואלי: אתר הספורט ONE, אתר האינטרנט של סגן שר החוץ‏, אתרי אינטרנט של משרד החוץ בארצות הברית ואתרים רבים נוספים.

יבגני זרובינסקי, עורך "קריות באינטרנט": "למזלינו אנו לא מחזיקים מידע אישי וכמובן שלא פרטי תשלום של לקוחותינו על גבי שרת האחסון, כפי שקרה לצערי לאתרים אחרים ברשת, אז כנראה שההאקרים 'הוציאו עלינו את העצבים' על ידי חבלה חמורה בכל הקבצים. נאלצנו להוריד את האתר מהאוויר למספר ימים, אך צוות הפורטל עובד במרץ ומחזיר את הכל לתפקוד מלא בימים אלה. לצערי כשההאקרים האלו מכוונים למטרה לא ניתן לעצור אותם גם אם מדובר בשרתי הכנסת או הפנטגון".

"נגיב בכוח נגד האקרים, מדובר בטרור"

בעקבות אירועי הטרור הוירטואלי בתקופה האחרונה טענו שרים וח"כים רבים כי מדובר בטרור לכל דבר.

"רואים בכך פעולת טרור ואף נגיב בכוח נגד האקרים שיפגעו בריבונות הקיברנטית של ישראל", אמר סגן שר החוץ, ח"כ דני איילון.

"מדובר בטרור". סגן שר החוץ דני איילון (צילום: רוברט וורד)

יושבת ראש ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת, חברת הכנסת רונית תירוש (קדימה) הודיעה כי היא תכנס את הוועדה בראשותה ביום שלישי הבא, בעקבות פריצת האקרים סעודים לאתרים הישראלים. תירוש הגדירה את הפריצה כ"איום המתמשך על מערכות ישראליות, כולל פוטנציאל לפגיעה במערכות חיוניות כמו חשמל, תקשורת, כלכלה, בתי חולים ומערכות ביטחוניות. אנחנו חייבים להיערך נגד איום הסייבר ולהקדים את אלו המנסים לאמץ שיטת טרור אינטרנטית כדי לפגוע בישראל. יש להתייחס לאיום זה כאל טרור לכל דבר ולהגיב בצורה הנחרצת ביותר".

שר המדע והטכנולוגיה, פרופ' דניאל הרשקוביץ, אמר כי "רשת האינטרנט היא זירת הקרב החדשה. נגייס את כל יכולותינו המדעיות והטכנולוגיות כדי לנצח את אויבינו במלחמת הסייבר, ולהביא למיצוי את יתרונה של מדינת ישראל כמעצמה טכנולוגית".

שר התעשייה, המסחר והתעסוקה, שלום שמחון התייחס לאירועים האחרונים: "התעוררתי הבוקר וראיתי את הכותרת בעיתון. באופן אישי לא בדקתי את חשבון הבנק שלי אבל אין ספק שצריך לתת על זה את הדעת. אני מקווה שביטחון האזרחים יבוא לידי ביטוי. הנחיתי את אנשי משרדי לבדוק את העניין".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל