22 במרץ 2012

הפתיחה הרשמית של "קרנבל אופנה" בקריות


מאות מודעות הקוראות לציבור לעזור בחיפושים אחר קרן בל נתלו בשבועות האחרונים באזור הקריות. עתה מתגלה, כי מדובר בקמפיין יוצא דופן של "קרנבל אופנה" חנות חדשה שתיפתח בשבוע הבא בקרית חיים, שבמקום צעירה נעדרת מחפשת אחר בובת הראווה ש"ברחה לה".

"אנו מבקשים את עזרת הציבור בחיפושים אחר נעדרת שקיים חשש לחייה!", לשון המודעה, "מדובר בבובת ראווה העונה לשם קרן".

עזרו לנו! (אחת המודעות שנתלו במקומות רבים בקריות)

במסגרת הקמפיין, עליו ניצח משרד הפרסום 'קמפיין קריאייטיב', נפתח פרופיל פייסבוק מיוחד לבובה קרן בל ומידי כמה ימים היא עדכנה באמצעותו את הגולשים, שהתבקשו להצטלם איתה ולהעלות את התמונה לעמוד הפייסבוק של "קרנבל אופנה". בין המצטלמים יוגרלו תלושי קניה בסך 600 ש"ח בחנות. בחג הפורים למשל בילתה קרן במסיבת הרחוב "צובחוץ" בחיפה וגרמה לסקרנות רבה בקרב העוברים והשבים.

קרן בל חוגגת פורים ומסקרנת את העוברים והשבים

1,000 מטר מרובע של אופנה

הקמפיין שעורר סקרנות רבה גם בקרב אנשי התקשורת המקומיים, משך אותנו לבדוק במה מדובר, עתה לאחר ש"קרנבל אופנה" הודיעה בעמוד הפייסבוק שלה כי הבובה נמצאה בריאה ושלמה. אז ככה, "קרנבל היא חנות ענקית, קרוב ל-1000 מטר, שמעבר לאופנה חדשנית וצעירה היא סביר להניח תהיה גם בית לכל הבליינים והבלייניות באשר הם", אומרת לנו אשת השיווק מורן גרינברג מחברת 'ישיר מדיה פלוס' שליוותה את הקמפיין, "החנות תיפתח לראשונה ב-22 למרץ, ביום חמישי, החל משעות הבוקר. אירוע הפתיחה הנוצץ והרשמי יחל באותו יום בשעה 18.00, במתחם TEN החדש בקרית חיים (מול מגה וההום סנטר)".

מה מחכה ללקוחות באירוע הפתיחה?
"קודם כל הופעות חיות של הרכב KYD, מיטל דה רזון (סולנית EPIPHONY), מיסטר בלאק (המפיק של עופר ניסים) והכל ישודר לייב על ידי צוות רדיו חיפה שיגיעו למקום. כמו כן, אנחנו הולכים לפנק את הלקוחות בבר אקטיבי איכותי, מיצגים, סלבס וכמובן המון סיקור תקשורתי".

KYD

– עמוד הפייסבוק של קרנבל

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל