21 במרץ 2012

בנק הפועלים חנך סניף עסקי במפרץ חיפה


בנק הפועלים חנך סניף עסקי במפרץ חיפה

במעמד ראש העירחיפה יונה יהב, הרב יוסף זילברפרב – רב שכונת הדר עליון חיפה וחבר לשכת הרבנות הראשית חיפה, ציון קינן – מנכ"ל הבנק, שמעון גל – הממונה על החטיבה העסקית, עובדי הבנק ועשרות לקוחות עסקיים, חנך בנק הפועלים את סניף המפרץ עסקים.

הסניף העסקי מנוהל ע"י צביקה דוד ומשרת את לקוחות החטיבה העסקית באזור המפרץ.

בואו להיות חברים של 'קריות באינטרנט' גם בפייסבוק

הסניף מצטרף לרשת הסניפים העסקיים שהשיק הבנק. הסניפים העסקיים מהווים קפיצת מדרגה במערך השירותים ללקוחות החטיבה העסקית. בסניפים העסקיים מתמקדים במתן שירות מקצועי, איכותי ומתקדם, תוך שיפור מהירות התגובה והזמינות של הבנקאים ללקוחות החטיבה.

שמעון גל, הממונה על החטיבה העסקית אמר בטקס חנוכת הסניף: "אני שמח וגאה לחנוך היום את סניף המפרץ. מפרץ חיפה הפך בעשור האחרון למוקד כלכלי. אזורי התעשייה והמסחר שקיימים בו, הם ממובילי הצמיחה הכלכלית בצפון הארץ ובחיפה. סניף המפרץ עסקים מצטרף ל- 21 הסניפים העסקיים שכבר פועלים. העיקרון המנחה אותנו לאורך שנים הוא מתן שירות איכותי ויצירת הצעות ערך אמיתיות ללקוחות החטיבה העסקית. מתכונת הפעילות שאנו מיישמים, עם השקת הסניפים העסקיים, מאפשרת למנהלי קשרי הלקוחות ולבנקאים העסקיים בסניף להעלות את רמת השירות לרמות הגבוהות בבנקאות העסקית בישראל".

יונה יהב, ראש העיר חיפה אמר: "מדיניות עיריית חיפה בראשותי היא להפוך את מפרץ חיפה ממרכז מפעלי תעשייה מזהמת לחזית הקדמית של מטרופולין חיפה מבוססת היי-טק, מסחר ופארק נופש ענק . כל זה איננו אוטופיה אלא מהלך מתוכנן שכבר החל, וניצניו נראים בשטח. בנק הפועלים הפותח את מרכז העסקים הוא בבחינת הרואה את הנולד היוצר מנוע עסקי אשר יביא עמו צמיחה. בשם כל תושבי חיפה אנו מאחלים למרכז הצלחה ושיגשוג".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל