21 במרץ 2012

רמי לוי: "סוד ההצלחה שלי, אלה העובדים שלי"


רמי לוי: "סוד ההצלחה שלי, אלה העובדים שלי"

"סוד ההצלחה שלי, אלה העובדים שלי", כך אמר השבוע היזם ואיש העסקים והבעלים של "רמי לוי שיווק השקמה", רמי לוי בכנס חדשנות במכירות של מ.ט.י גליל מערבי קריות שהתקיים במלון "חוף התמרים" בעכו, בהשתתפות של כ-350 יזמים ובעלי עסקים מאזור הצפון

רמי לוי, ריגש אותם. "איך לרגש את הצרכן הישראלי", פאנל בהשתתפותם של הבעלים המנכ"ל של רשת "רמי לוי שיווק השקמה" רמי לוי ומנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי-קריות, הנרי ביטון, היה שיאו של כנס חדשנות במכירות שנערך השבוע ע"י מ.ט.י גליל מערבי קריות בשיתוף עם עיריית עכו, המשרד לפיתוח הנגב והגליל ומשרד התמ"ת שאף סבסד את הכנס. את באי הכנס ברך בפתיחה ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי, אשר השווה בין עולם העסקים לפוליטיקה, בשניהם ישנה תחרות קשה ובשניהם יש לקוחות שצריכים לרצות ולספק את ציפיותיהם.

רמי לוי סיפר תחילה בכנס של מ.ט.י גליל מערבי קריות, על תחילת דרכו העסקית בשנת 1976 בשוק מחנה יהודה בירושלים, "ידעתי במהלך הדרך עליות וירידות, אך תמיד ידעתי שאם יש ירידה, אז היא לצורך עלייה ואני מנהל את הרשת באופן כזה, שאם יש דרישה, אז אנחנו פותחים עוד סניף והכל בצורה זהירה מבלי להיפגע או לפגוע באף אחד. אנחנו יודעים שהרצון של הצרכן הישראלי הוא פשוט ביותר – לקבל את מה שהוא רוצה במחיר הטוב ביותר ואני מיישם את זה בסופו של דבר ומיטיב עם הצרכן".

בואו להיות חברים של 'קריות באינטרנט' גם בפייסבוק

רמי לוי, ציין עוד, "אני בוחר עובדים שיש להם דרך ארץ ורצון להתקדם ואחרי זה השמיים הם הגבול. לדוגמא: מנהל הסחר שלנו התחיל אצלנו בגיל 16 כאורזן ובהמשך כקופאי ואחרי שסיים את שירותו בצה"ל, הוא חזר לעבוד אצלנו והתקדם עם השנים והיום, הוא לדעתי מנהל הסחר הטוב ביותר בארץ. מנהל התפעול של הרשת, התחיל אצלנו כנהג וגם הוא כמובן התקדם עם השנים". רמי לוי חזר והדגיש, "המוטו שלי ברשת זה אמינות, יושר ונאמנות וכך אני משדר כלפי כל הגורמים שעימם אני עובד ובעיקר להאמין במה שאני עושה. אנחנו משרתים את ציבור הלקוחות עפ"י המוטו הזה במשך כ-35 שנה. אנחנו לא מזגזגים ומשתדלים לתת לציבור הקונים את הסל הזול ביותר תוך שמירה על איכות".

רמי לוי, שזכה לחשיפה הגדולה ביותר עם המבצע "עוף בשקל", אמר לסיום, "הפרסום הטוב ביותר הוא מפה לאוזן ולשמחתי, זה הפרסום הטוב ביותר שאני יכול לקבל".

מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות הנרי ביטון, אמר בסיום הכנס, "הפשטות של רמי לוי, היא חלק מסוד ההצלחה שלו. כותרתו של הכנס הייתה איך לרגש את הצרכן הישראלי ורמי לוי הצליח לעשות זאת ובגדול. הכנס נתן למשתתפים כלים רבים וחדשניים בתחום המכירות אשר שיסייעו להם להזניק את העסק שלהם קדימה ואף סיפק להם את ההיכרות הראשונית עם בעלי עסקים נוספים לצורך יצירת קשרי עבודה".

בכנס, השתתפו מיטב המרצים ואנשי העסקים ובהם: מנכ"ל חברת יעוץ והדרכה ZOOZ, ארי מנור, שהרצה בנושא "חדשנות שיטתית הלכה למעשה", מנכ"ל חברת High Impact, ואמיר כהני, הרצה בנושא השותפות עם הלקוח.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל