26 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הסדרי תחבורה חדשים בביאליק: "נפגין מול לשכת ראש העיר"


תושבים המתגוררים ברחובות יהודה, בינימין ורחל בקרית ביאליק טוענים כי הסדרי תחבורה חדשים גורמים להם לסבל, עומסי תנועה, מורידה את ערך הבתים ברחוב ומסכנת את תלמידי בית הספר "נעורים" הסמוך. עיריית קרית ביאליק: "הסדרי התחבורה החדשים זוכים לתמיכה של תושבי הרחובות שברכו את העירייה על השינוי"

רחוב יהודה בקרית ביאליק

עיריית קרית ביאליק הפכה לאחרונה את רחוב יהודה בעיר, בין מרכז סביניה לצבר, לחד סטרי ושינתה את כיוון הנסיעה ברחוב בנימין מדרום לצפון. תושבים שפנו לקריות באינטרנט תוקפנים את ההחלטה ולדבריהם הם מתכוונים להפגין מול לשכת ראש העירייה.

"מישהו בעיריית קרית ביאליק החליט להציב תמרור חד סטרי בכניסה לרחוב יהודה", אומר לקריות באינטרנט אלי שושן המתגורר ברחוב, "בעקבות זאת נוצר פקק אדיר ביציאה החדשה של הרחוב, ברחוב בינימין, וזאת תוך כדי תנועה ערה אשר מסכנת את תלמידי בית הספר נעורים". עוד טוען שושן כי עקב השינוי רחוב יהודה נהיה רחוב סואן מאוד והמצב גורם לירידת ערך הרחוב. "תושבי רחוב יהודה, רחוב בינימין ורחוב רחל אשר סובלים מההחלטה השגויה חותמים בימים אלה על עצומה ומתכוונים להפגין מול לשכת ראש העיר".

בקרוב הפגנת תושבים מול בניין העירייה? ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי

ש' תושבת אחרת, המתגוררת ברחוב, אמרה: "זה פשוט אבסורד. לא שואלים אותנו ועושים מה שבא להם ואנחנו יכולים לדבר עד מחר".

העירייה: זוכים לתמיכה של התושבים

בעיריית קרית ביאליק לעומת זאת טוענים בכלל כי התושבים הם אלו שפנו אל וועדת התחבורה של העירייה בעניין וכי ההחלטה זוכה לתמיכתם של התושבים. מהעירייה נמסר לקריות באינטרנט: "ועדת תחבורה ובטיחות בדרכים דנה בפניות רבות של תושבי רחוב יהודה להפוך את הרחוב לחד סטרי עקב בעיות שנבעו מהחיבור עם רחוב בנימין ותאונות דרכים שהתרחשו במקום ואחרות שנמנעו אך בנס. הועדה אימצה המלצות צוות בדיקה שהמליץ להפוך את רחוב יהודה לחד סטרי ולשנות את כיוון הנסיעה ברחוב בנימין מדרום לצפון. הסדר התחבורה החדש משתלב בהסדרים החדשים המושלמים בימים אלה ברחוב הפלמ"ח. הסדרי התחבורה החדשים עברו תהליך התייעצות עם משטרת ישראל ומשרד התחבורה ואושרו על ידם וזוכים לתמיכה של תושבי הרחובות שברכו את העירייה על השינוי".

"לא זכור לי שמישהו שאל אותי"

התושב אלי שושן מיהר להגיב לטענות העירייה ואמר לקריות באינטרנט: "לא זכור לי שמישהו שאל אותי או את אחד משכניי לבניין לגבי דעתינו בנושא. אם העירייה הייתה מקימה כיכר במקום אז לא היו תאונות. בכל אופן במידה ולא יהיה שינוי, או שבעירייה יחסכו להקמת כיכר, אני אצטרך למכור את ביתי ולעבור למקום שקט".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל