26 במרץ 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הצגות תיאטרון ומופעי תרבות לילדים בחינם


יוזמה חדשה לילדי הפריפריה: למעלה מ-200 הצגות ומופעים חינם לילדים במהלך חופשת חג הפסח. הפרויקט 'מבצע אפיקומן' צפוי להתקיים בלמעלה מ-110 יישובים בפריפריה. בין היישובים שייקחו חלק בפרויקט: קרית אתא, קרית ביאליק, קרית ים וקרית מוצקין

למעלה מ-200 הצגות ומופעים חינם לילדים. צילום מתוך ההצגה ספר הג'ונגל

פרסום ראשון: משרד התרבות והספורט ממשיך במסורת ומעניק גם בחג הפסח הזה חינם לילדים ביישובי הפריפריה מבחר הצגות ילדים איכותיות, מופעי מחול ומוסיקה. את הכרטיסים ניתן יהיה להזמין דרך הרשויות המקומיות החל מיום ראשון הקרוב.

בפרויקט שיתבצע בשיתוף חברת "תרבות לישראל" מיסודה של ההסתדרות הציונית העולמית, יציגו חינם למעלה מ -200 הצגות איכות לילדים עד גיל 10 בכ-110 ערים ויישובים בפריפריה לאורך ימי חג הפסח.

שרת התרבות והספורט לימור לבנת: "לאור הצלחת פרויקט 'נס חנוכה' שבמסגרתו צפו כ- 100 אלף ילדים בהצגות איכותיות של מיטב תיאטראות ישראל לילדים, החלטתי ליזום בפסח הקרוב את 'מבצע אפיקומן'. מטרת הפרויקט היא להציע אלטרנטיבת בילוי חינם לילדים בחופשת הפסח, שהיא גם מהנה וגם מעשירה את עולמם התרבותי".

בין ההצגות שיציגו ניתן למצוא שורה של קלאסיקות ממיטב התיאטראות בארץ לילדים, ביניהן: 'ספר הג'ונגל' של תיאטרון מדיטק, 'הכבש השישה עשר' של תיאטרון ארצי לנוער' , 'אלאדין ומנורת הקסמים' של תיאטרון אורנה פורת, 'זרעים של מסטיק' של תיאטרון בית לסין, 'דירה להשכיר' של העמותה לקידום תיאטרון ותרבות לילדי ישראל, 'בילבי' של העמותה לקידום תאטרון מובחר ועוד.

במסגרת הפרויקט יעלו גם מופעי מחול כדוגמת: 'מי הזיז את הגבינה שלי' של להקת המחול "קולבן דאנס", 'שלגיה ושבעת הגמדים' של הבלט הישראלי. כמו כן, יתקיימו מופעי מוסיקה של להקת 'טררם', 'צלילי הקסם' עם ניצה שאול ועוד.

הורה שיהיה מעוניין להתלוות לילדיו יישא בתשלום סמלי בסך 10-20 שקל בלבד.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל