1 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

סערה בקריות: נמצאה בתולת הים בקרית ים


1 באפריל: סערה בקריות בעקבות מה שנראה כהוכחה להימצאותה של בתולת ים – יצור בעל גוף נשי וסנפיר במקום רגליים – בחוף הצפוני של קרית ים. גורם בעיריית קרית ים, שהציעה פרס של מיליון דולר למביא ההוכחה: "אכן קיבלנו צילומים שנראים אותנטיים וכרגע העברנו אותם לבדיקת מומחים"

בתולת הים נמצאה לאחר כשנתיים וחצי של חיפושים. הסיפור החל באוגוסט 2009 כאשר הסתובבו בקרית ים שמועות עקשניות על בתולת ים בהירת שיער ששוחה בין הגלים וצצה מדי פעם בחוף הצפוני. בעירייה הציעו פרס של מיליון דולר למי שיביא הוכחה להימצאותה.

בואו להיות חברים של 'קריות באינטרנט' גם בפייסבוק

"לפני כשבועיים הגעתי לחוף בזריחה כדי לדוג", סיפר בזמנו לעיתון 'ישראל היום' שלמה כהן, תושב העיר בן 60. "הייתי עם חברים כשלפתע הבחנו באישה עירומה יושבת על המזח באופן מוזר. היא נראתה מאוד משונה, אז היא משכה את תשומת ליבנו. התקרבנו אליה וכשהיא הבחינה בנו היא קפצה לים ונעלמה בין הגלים. היינו בהלם כי כולנו הבחנו שבעצם היה לה זנב של דג במקום רגליים. זו הייתה בתולת ים, ללא ספק. היינו בשוק, היה לה שיער בהיר מאוד, אבל לא בלונדיני, ועור חיוור. הפנים שלה היו מאוד מוזרות".

"הבחנתי באישה עירומה שוכבת על קו המים באזור מאוד מבודד בחלק הצפוני של החוף", סיפרה אישה שטוענת כי הבחינה גם היא בבתולת הים. "היא נראתה לי מוזר, וכשהתקרבתי היא קפצה לתוך המים ונעלמה. לא התייחסתי, אבל אחרי כמה ימים שמעתי על בתולת הים שיש כאן והבנתי שגם אני ראיתי אותה".

הפרס שיקבל הדייג. מיליון דולר

הפרשה גרמה לסקרנות רבה בקרב כל התקשורת הישראלים ואף רשתות הטלוויזיה העולמיות כמו CNN, NBC, הטלוויזיה הצרפתית וכו' הגיעו לחוף קרית ים על מנת לסקר את החיפושים אחר בתולת הים.

השבוע, כאמור, הגיע לעיריית קרית ים מאיר לוין, דייג בן 39, ובידיו צילומים של בתולת הים. גורם בעירייה: "היינו בהלם, זה נראה אמיתי מאוד, אפילו אנחנו לא האמנו לכל הסיפור הזה בהתחלה. העברנו את התמונות לבדיקה של מומחים".

"הדבר הזה הולך לשנות את פני קרית ים והקריות בכלל. אני בטוח שכבר השנה נתחיל לבנות מלונות על קו הטיילת בעיר, מדובר באגדה שקמה לחיים", אמר לקריות באינטרנט גורם תקשורת בכיר.

האמנתם שבתולת הים נמצאה? חבל, כי זו מתיחת 1 באפריל. שתפו לחברים בפייסבוק :)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל