2 באפריל 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

כשני מיליון דולר הושקעו בפנימית ג' בבני ציון


השבוע נחנך משכנה החדש של מחלקת פנימית ג' בקומה 10 במרכז הרפואי "בני ציון". מנכ"ל ביה"ח, ד"ר אמנון רופא אמר עם פתיחתה "כעת נוכל לאפשר תנאים טובים ומרווחים יותר גם בתקופות של עומס במחלקות הפנימיות כפי שאנחנו חווים בתקופה האחרונה"

לרווחת המאושפזים. חדרי טיפול נמרץ, חדרי בידוד ויחידת טיפול ביניים הנמצאת מול תחנת האחיות, מהווים חלק מהתנאים הטובים יותר שיעמדו לרשותם של החולים המאושפזים במשכנה החדש של מחלקת פנימית ג' במרכז הרפואי "בני ציון", בניהולה של ד"ר אפרת וולפוביץ, שבהקמתו הושקעו כשני מיליון דולר מכספי תרומות.

מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" ד"ר אמנון רופא, אמר השבוע, "בתקופה האחרונה נאלצנו לאשפז חולים במסדרונות ובחדרי האוכל במחלקות השונות בביה"ח, לנוכח העומס הכבד על המרכז הרפואי "בני ציון" ואני משוכנע כי, הרחבתה של מחלקת פנימית ג' והעמדת תנאים בסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר, תאפשר לנו לשדרג את הטיפול הניתן על ידנו למטופלים במחלקה, גם בתקופות של עומס כבד במחלקות האשפוז".

כמו כן, בקרוב ייחנך גם משכנה החדש והמרווח בקומה ה- 7 של המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי "בני ציון" בניהולו של פרופ' עופר נתיב במקום שבו שכנה מחלקת פנימית ג', וזאת לאור הדרישה ההולכת וגוברת לטיפול במחלקה האורולוגית.

מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" ד"ר אמנון רופא, מדגיש, אנחנו עושים כל העת וככל שביכולתנו על מנת לאפשר למטופלים ולמאושפזים בביה"ח לקבל בנוסף לשירות הרפואי הטוב, המהימן והמיומן של צוות ביה"ח, גם תנאי אשפוז טובים יותר והמחלקות החדשות של פנימית ג' והאורולוגית רק ממחישות את ההשקעה לא רק הכספית, אלא גם ברמת החשיבה בכדי להעניק כאמור את הטיפול והתנאים ביותר לרשות המטופלים והמאושפזים".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל